Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Prosim o pomoc se skystar hd2

romanroman (3)|1.11.2009 12:47
Mam mensi problem s kartou skystar hd2. Mam pripojeny 2 anteny pres diseqc. z jedne anteny nactu vsechny transpordery,z druhe pouze ty s vyssi frekvenci. I kdyz anteny zapojim jednotlive problem pretrvava.Zapojim-li anteny k stb humax,je vse v poradku.Nastaveni,jak v humaxu tak v dvbviewer (nebo cokoli jineho vcetne fastsatfinderu),je u obou lnb universal. Anteny vcetne lnb jsou tedy v poradku,diseqc switch je v poradku,skystar karta je v poradku.Kde tedy delam chybu?
Diky za pomoc
MONYS (460)|1.11.2009 13:07
[quote=romanroman;246497]Mam mensi problem s kartou skystar hd2. Mam pripojeny 2 anteny pres diseqc. z jedne anteny nactu vsechny transpordery,z druhe pouze ty s vyssi frekvenci. I kdyz anteny zapojim jednotlive problem pretrvava.Zapojim-li anteny k stb humax,je vse v poradku.Nastaveni,jak v humaxu tak v dvbviewer (nebo cokoli jineho vcetne fastsatfinderu),je u obou lnb universal. Anteny vcetne lnb jsou tedy v poradku,diseqc switch je v poradku,skystar karta je v poradku.Kde tedy delam chybu?
Diky za pomoc[/quote]Skus se podívat na cssf forum sekce dvb pc karty .
romanroman (3)|1.11.2009 18:50
Uz jsem kvuli tomu prohledal spoustu for (i cssf),ale nic jsem nenasel. A na cssf se muzu zeptat az za 2 tydny,takze tam jsem si moc nepomohl. Ale kazdopadne diky za odpoved. Treba se tady najde nekdo,kdo takovy problem uz zazil a vyresil.
Pears (1027)|6.11.2009 15:59
Máš nastaven dobře Diseqc? A-B
romanroman (3)|8.11.2009 00:59
Diseqc jsem zkousel nastavit na vsechny mozne zpusoby. I kdyz pripojim antenu naprimo bez diseqc problem zustava. Objednal jsem novy konvertor a kdyz to taky nepujde,leti skystar
losos (2977)|9.11.2009 00:43
Píšeš, že s jednou anténou ti karta pracuje správně a s druhou ne - z toho logicky vyplývá, že chyba je v té druhé anténě - nejpravděpodobněji v LNB, ne ?

Jedna možnost by mohla být v typu LNB (u té antény, u které to naladí jen vyšší frekvence) - zkus jej u paraboly na zkoušku vyměnit za jiný - třeba je prohodit mezi sebou - je možné, že ten LNB je nějaký vadný - třeba potřebuje vyšší napětí (aby přepnul na ty nižší frekvence ?), což třeba karta nedodá a pod. Pokud lze na kartě zvýšit napětí, zkus to vyzkoušet... (u některých sat. přijímačů to jde, jestli to jde i u karty, nevím).
Samozřejmě zkontroluj u té antény F konektory, voda v kabelu a pod... - případně anténu přesněji nastavit...