Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vyplatí se Samsung PS50B850 oproti PS50B650

Mickal (2)|29.10.2009 14:41
Prosím majitele Sama PS50B850 o ověření zda se nevyskytuje kritizované trhání horizontálně se pohybujícího textu s vysokým kontrastem oproti pozadí. Přikláněl bych se vzhledem k financím raději k té 650ce, ale právě tento nedostatek pokud by ho 850 mít neměla by asi rozhodl ve prospěch dražší, tenčí a lepším panelem disponující TV. To že jsou kromě vyjmenovaných vlastností (nevím jestli Ultra Bright filter Plus bude nějak znát na černé, když kontrast je udávaný stejný) jinak TV téměř stejné mám vyčtené doufám správně. Brum se vyskytuje u obou modelů, i když 850- navíc ještě nějak rezonuje, což se dle zahraničních vebů dá podomácku napravit (je sice úsměvné, že top model Sama je v provedení DODO - ale na to jsou češi zvyklí ještě z dob dávno minulých :-))
Hmm (1739)|29.10.2009 20:28
S 850-kou neporadím, bratr má 650-ku a nijak slyšitelně nebručí, ale zajímalo by mě, odkud jsi vzal, že má 850-ka lepší panel a v čem ho má mít lepší? Pokud teda nemyslíš ten filtr, ale to asi nebude konstrukční součástí panelu jako takového.
Mickal (2)|29.10.2009 20:47
Dík za odpověď, možná že si to blbě vykládám, ale filtr je pro mně jedna z vrchních vrstev panelu, kteréžto kvalita určuje vlastnosti podání barev i černé a bílé - ale říkám tahle jsem to pochopil jen z pročítání netu. Podle specifikace mají filtry uvedené dva typy rozdílné. Pozorovali jste na vaší telce to roztrhání horizontálně pohybujícího se textu nebo jiného kontratního obrazu