Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Philips 32PFL5604H

Prelude74 (25)|28.10.2009 22:33
Rodicom sa chceme poskladat na LCD TV. Definitivne to bude 32". TV by mal byt v cene okolo 450EUR. Bude sluzit pre sledovanie analog. kablovky (zatial), DVD, VHS, fotiek z USB disku a obcas ako monitor k notebooku. Po Samsungu a LG nakoniec premyslame nad Philips 32PFL5604H.
Mate skusenosti s tymto TV? Mozte doporucit? Pripadne doporucit nieco lepsie v tejto cenovej kategorii? Je pre analog. vysielanie vhodnejsie HD ready, ci full HD - co si s tym lepsie poradi?
Ako by podla vas dopadol pri porovnani s Sony KDL-32S5500K?
zdenin_old (7)|28.12.2009 00:19
Pro analog je uplne jedno.HD se uplatni az u digitalniho signalu
Jurko (11)|28.12.2009 16:13
Už sa budem opakovať, ale predsa - pokiaľ chceš rodičom Tv na horší signál, samozrejme nebudeš kupovať 42palcov a viac, a už vôbec nie LCD o tejto veľkosti. V danej cene - cca 500€ ale kupiš niečo oveľa lepšie než tebou uvádzaný model Philips LCD - a to plazmu Panasonic TH-37PX10Y alebo TH-37PXC10Y. Veľkosť uhlopriečky budeš mať 94 cm, a ver mi, obraz bude lepší ako na tebou uvádzanom model Philipsu. Viem čo píšem, sám som mal doma 32 palcovy Philips LCD vyššej rady než ten čo píšeš. Philips ma fajn ovládanie, dobré farby, ale na horšom signále budeš mať mazaninu. Jednoducho plazma 94cm ti dobre zobrazí analóg, nijaké LCD sa na to nechytá. Možno nové Sony, ovšem za cenu niekoľkonásobne vyššiu než uvádzaš. Model Panasonicu čo som ti napísal zvládal analóg dobre, a nakoľko má dvb-c aj Mpeg-4 a Mpeg-2 ,tiež CI slot, máš Tv vybavenú aj do budúcnosti .