Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Převod PCM do AC3 , (nebo do DTS ?)

jkmusic (14)|28.10.2009 10:38
Přeinstalovával jsem comp ..... a přišel o spoustu drobných šikovných prográmků .....
kdysi z jara jsem převáděl audio z PCM 5.1 do AC3 5.1 , jmenovitě Andrea Bocelli Blu-Ray ..... Nejprve demux na video a audio samostatně , následně jsem audio PCM 5.1 prohnal "nějakým programem" , a výstup byl AC3 5.1 ...... pak pomocí TSmuxeru zase dohromady do m2ts ..... Za žádnou cenu si nemohu vzpomenout respektive najít "ten" prográmek , kterým jsem to provedl ...
eaC3to to není , .... možná němu podobná utilita ..... pokud jste to někdo někdy dělal , či víte jak nato, prosím poraďte .... WD TV to jinak nepřehraje ...... Díky za radu
StD (8612)|28.10.2009 11:37
[quote=jkmusic;245925]Přeinstalovával jsem comp ..... a přišel o spoustu drobných šikovných prográmků .....
kdysi z jara jsem převáděl audio z PCM 5.1 do AC3 5.1 , jmenovitě Andrea Bocelli Blu-Ray ..... Nejprve demux na video a audio samostatně , následně jsem audio PCM 5.1 prohnal "nějakým programem" , a výstup byl AC3 5.1 ...... pak pomocí TSmuxeru zase dohromady do m2ts ..... Za žádnou cenu si nemohu vzpomenout respektive najít "ten" prográmek , kterým jsem to provedl ...
eaC3to to není , .... možná němu podobná utilita ..... pokud jste to někdo někdy dělal , či víte jak nato, prosím poraďte .... WD TV to jinak nepřehraje ...... Díky za radu[/quote]


Do toho "nějakého programu" jsi načítal stopy 5.1 samostatně? (L,R; l,r, C, S)?? Pokud ano, tak třeba starý dobrý Sonic SoftEncode.(?)
jkmusic (14)|28.10.2009 15:07
Právě že ne .... , celý soubor tam , celý soubor ven ..... mam podezření na nejakou součást (programek ve starší verzi) eac3 ....
artam (1147)|28.10.2009 16:10
eac3to + aften
StD (8612)|28.10.2009 16:11
[quote=jkmusic;245947]...celý soubor tam, celý soubor ven...[/quote]
No tak to připomíná snad jenom "neposkvrněné početí Panny Marie..."
jkmusic (14)|28.10.2009 19:29
Ano .... :-) , tak jsem na to došel .... eac3to , ale pomocí EAC3GUI2 aplikace ...... v dowloadech ta aplikace není , doinstaloval jsem si ji a světe div se , fungujeme ..... musel jsem prolézt několik diskuzních fór ..... díky za snahu