Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Převod PCM do AC3 , (nebo do DTS ?)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Přeinstalovával jsem comp ..... a přišel o spoustu drobných šikovných prográmků .....
    kdysi z jara jsem převáděl audio z PCM 5.1 do AC3 5.1 , jmenovitě Andrea Bocelli Blu-Ray ..... Nejprve demux na video a audio samostatně , následně jsem audio PCM 5.1 prohnal "nějakým programem" , a výstup byl AC3 5.1 ...... pak pomocí TSmuxeru zase dohromady do m2ts ..... Za žádnou cenu si nemohu vzpomenout respektive najít "ten" prográmek , kterým jsem to provedl ...
    eaC3to to není , .... možná němu podobná utilita ..... pokud jste to někdo někdy dělal , či víte jak nato, prosím poraďte .... WD TV to jinak nepřehraje ...... Díky za radu
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od jkmusic Zobrazit příspěvek
    Přeinstalovával jsem comp ..... a přišel o spoustu drobných šikovných prográmků .....
    kdysi z jara jsem převáděl audio z PCM 5.1 do AC3 5.1 , jmenovitě Andrea Bocelli Blu-Ray ..... Nejprve demux na video a audio samostatně , následně jsem audio PCM 5.1 prohnal "nějakým programem" , a výstup byl AC3 5.1 ...... pak pomocí TSmuxeru zase dohromady do m2ts ..... Za žádnou cenu si nemohu vzpomenout respektive najít "ten" prográmek , kterým jsem to provedl ...
    eaC3to to není , .... možná němu podobná utilita ..... pokud jste to někdo někdy dělal , či víte jak nato, prosím poraďte .... WD TV to jinak nepřehraje ...... Díky za radu

Do toho "nějakého programu" jsi načítal stopy 5.1 samostatně? (L,R; l,r, C, S)?? Pokud ano, tak třeba starý dobrý Sonic SoftEncode.(?)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Právě že ne .... , celý soubor tam , celý soubor ven ..... mam podezření na nejakou součást (programek ve starší verzi) eac3 ....

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

eac3to + aften

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od jkmusic Zobrazit příspěvek
    ...celý soubor tam, celý soubor ven...
    No tak to připomíná snad jenom "neposkvrněné početí Panny Marie..."

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ano .... , tak jsem na to došel .... eac3to , ale pomocí EAC3GUI2 aplikace ...... v dowloadech ta aplikace není , doinstaloval jsem si ji a světe div se , fungujeme ..... musel jsem prolézt několik diskuzních fór ..... díky za snahu

Podobná témata

1. UPC - zruseni nebo prevod smlouvy
    Od butcherson v sekci DVB-C
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 21-09-2011, 18:03
  2. převod z MPEG2-TS H.264 do avi nebo mkv
    Od Iro v sekci Editace videa
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-04-2011, 17:49
  3. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 16-06-2009, 23:20