Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PHILIPS 32PFL8404H a audio vstup z NTB (jack-2xcinch) nefunguje

apobab (6)|27.10.2009 10:31
dobry den,
pripojil jsem ntb k televizi pres VGA kabel a zvuk pres jack-2x cinch a obraz jede, zvuk nikoli.
nevite, v cem by mohl byt problem?

jen podotykam, ze ntb DVI vystup nema (abych s redukci pripojil k HDMI vstupu na televizi), dokovaci stanice sice ano, ale pak bych si musel slozite pohrat se zvukovkou, aby sel zvuk, ze? :-(
diky za odpoved.
H2O (92)|27.10.2009 11:01
A kam jsi ty cinche zapojil? Když koukám na obrázek, tak tam jsou cinchové vstupy dva, ale jeden patří k bočnímu kopozitu/S-video vstupu a druhý pár je ke komponentnímu vstupu. Jako vstup zvuku pro VGA by tam měl být jack vedle HDMI konektorů.

Co se týče DVI, tak přes to standardně zvuk neleze, pouze některé karty to umožňují právů kvůli snadnému redukování na HDMI, ale u notebooku bych to moc nečekal.
apobab (6)|27.10.2009 11:57
zkousel jsem vsechny audio in, co jsem nasel...nejprve vzadu (prvni dva vstupy zleva) a pak naboku (horni dva)

ad DVI: jedine, ze by mel redukci na HDMI a dalsi vystup na zvuk, ale dost pochybuju...
H2O (92)|27.10.2009 13:06
Ještě tam musí být malý jack vpravo nad tou řadou cinch konektorů pro komponentní A/V. Na obrázku v manuálu to mají nějak pomotané. Je to tam nakreslené jako by to byl cinch, ale v textu je to dobře.
Pavlis (171)|27.10.2009 14:22
H2O ti radi dobre ty dva vlevo vzdadu patri kompozitu a ty z boku zase pouze ke vstupum z boku a pro audio in u hdmi (ty zezadu) a d-sub je treba pouzit ten audion-in jack vedle tech hdmi vstupu
apobab (6)|27.10.2009 15:05
diky obema!