Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DMR-EX88 nepojmenuje nahraný pořad z analogu

vomic (671)|25.10.2009 11:33
Zdravím, mám nový DMR-EX88 a při nahrávání z analogu Nova/Ct1 mě automaticky nepojmenuje nahrávku jménem pořadu. Měl jsem doteďka 5let starý DMR E95 rekordér a ten normálně uměl sám od sebe vytáhnout z analogu u CT a Novy název pořadu a pojmenovat nahrávku sám automaticky (jen z primy to nešlo).
Netušíte kde je problém, nějak se mi nechce věřit že o 5 let novější model to neumí.
Zapojený to mám zcela stejně jako jsem měl ten předchozí model jen s rozdílem že do TV to mám teď místo scartem propojený HDMI.

Dále mě rekordér nebere Viera link po HDMI i když obráceně TV vidí rekordér přes Viera link bezproblémů ... to mě ale moc netrápí protože direct rec nepoužívám a to že se mi nepřepne AV vstup když pustím TV automaticky na DVD mě spíš vyhovuje než aby mě to chybělo.

Další fuknce která mě trochu chybí nebo jí neumím najít je automatické opakované nahrávání pořadů ve stejný den a čas (seriály) ... to to opět přístroj o 5let novější neumí?
vettriano (26)|26.10.2009 15:41
ad1.
V menu Nastaveni pre analogove sluzby -> Manual Tuning->CT1 si skontroluj nastavenie polozky Title page (neviem aky je cesky preklad ,ale je to uplne dole). Tam musi byt nastavene cislo teletextovej stranky z ktorej berie stroj nazvy relacii. Funkcia je zavisla na kvalite TXT prijmu. (aj ked xapem ze sa oproti staremu rekorderu nezmenila)

ad2.
Viera link- aky typ TV?

ad3.
V momente ked pri rucnom zadavani umiestnis kurzor na policko Date, stlac na Dalkovom ovladaci Sipku smerom dole a vyber si:
napr. SAT znamena KAZDU sobotu, alebo MON-FRI kazdy den okrem vikendu atd.
vomic (671)|27.10.2009 17:17
[quote=vettriano;245689]ad1.
V menu Nastaveni pre analogove sluzby -> Manual Tuning->CT1 si skontroluj nastavenie polozky Title page (neviem aky je cesky preklad ,ale je to uplne dole). Tam musi byt nastavene cislo teletextovej stranky z ktorej berie stroj nazvy relacii. Funkcia je zavisla na kvalite TXT prijmu. (aj ked xapem ze sa oproti staremu rekorderu nezmenila)

ad2.
Viera link- aky typ TV?

ad3.
V momente ked pri rucnom zadavani umiestnis kurzor na policko Date, stlac na Dalkovom ovladaci Sipku smerom dole a vyber si:
napr. SAT znamena KAZDU sobotu, alebo MON-FRI kazdy den okrem vikendu atd.[/quote]

ad1 + ad3. díky už vše funguje jak má :)

ad2: mám Panasonic TH-50PZ700E, zvláštní je že TV po vieralinku normálně rekordér ovládá, i při vypnutí TV se automaticky vypne rekordér ... obráceně ale rekordér TV pomocí Viera linku nevidí

PS: netušíš(te) proč mají některé nahrané pořady na HDD ikonu zelené vlaječky a jiné ne ... co znamená ta ikonka s tou zelenou vlaječkou ?
vettriano (26)|28.10.2009 13:22
[quote=vomic;245814]ad1 + ad3. díky už vše funguje jak má :)

ad2: mám Panasonic TH-50PZ700E, zvláštní je že TV po vieralinku normálně rekordér ovládá, i při vypnutí TV se automaticky vypne rekordér ... obráceně ale rekordér TV pomocí Viera linku nevidí

PS: netušíš(te) proč mají některé nahrané pořady na HDD ikonu zelené vlaječky a jiné ne ... co znamená ta ikonka s tou zelenou vlaječkou ?[/quote]

Zelena vlajka oznacuje 'Not played back yet' = este nepozerane nahravky, po prvom aj neuplnom prezreti zmizne.