Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Formát UDF při vypalování v programu Easy CD-DA Extractor ?

JackalJackal (1)|22.10.2009 19:51
Ahoj. Snad jsem ve správné sekci.

Můj problém. Zakoupil jsem výborný program Easy CD-DA Extractor a jsem velmi spokojený, ale ...... Při vypalování DVD filmů, mě vypaluje ve formátu UDF, což není u mě zas tak velký problém. Mám stolní DVD Sony DVP NS708H a ten disky v tomto fotmátu bez problémů přehrává, ale mé druhé DVD Panasonic, tento disk nezná, ani vlastně půjčit skoro nic nemohu, protože přátelům tyto disky přehrávače nevidí.

Znáte někdo tento program, jak a kde nastavit, aby vypaloval v obyčejném formátu vyditelném pro všechny přehrávače ?? Nechci poradit jiný soft, chci zprovoznit Easy CD-DA Extractor, aby vypaloval v tom nejrozšířenějším formátu, vyditelným pro všechny stolní přehrávače. Používal jsem DVDClone, kde bylo vše OK, ale ten soft ještě kupovat nebudu, protože nemá oficiální podporu Win7. Poradíte někdo ?? Budu moc vděčný za každou radu.

Pavel.
StD (8612)|23.10.2009 11:57
[quote=JackalJackal;245237]...v[SIZE="5"][COLOR="Red"]y[/COLOR][/SIZE]ditelným pro všechny stolní přehrávače...[/quote]

Mno, tohle je viditelné až dost...

Jinak na vypalování Free jedině ImgBurn: http://www.imgburn.com/index.php?act=download

...a netřeba nic kupovat.