Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic TX-P42G10E nebo TX-P42G15E

mimas (3)|20.10.2009 07:12
Čau pánové. Mám prosbu zda byste mě poradily s rozhodnutím. Chci si koupit jednu z těchtto Tv. Nevím ale jaká je lepší a tak bych byl rád, kdyby mě někdo napsal vlastní zkušenost.Už jsem toho přečetl spoustu,ale rada od majitele je vždy nejlepší. Když jsem byl v obchodech tak mě docela překvapila neostrost obrazu oproti i LCD Tv atd.Samozřejmě v každým obchodě je to jiné a záleží co a jak tam pouští a na nastavení. G15 má DVB-S což bych nevyužil,protože už satelit mám. Co se týče vybavení atd myslím si, že jsou zhruba stejná i s procesorem.
Stručně vypíši požadavky. Sledovat ji budu tak asi od 2m dále. Mám satelitní příjem v HD,přijímač Vantage 7100s.Budu na tom sledovat HD programy, sem tam bluray, občas nějaká ta fotka a do budoucna konzole PS3.
Díky za nějaké podrobnosti a rady.čau
mph1 (689)|20.10.2009 08:22
[quote=mimas;244861]Čau pánové. Mám prosbu zda byste mě poradili s rozhodnutím.
...
Už jsem toho přečetl spoustu,ale rada od majitele je vždy nejlepší...[/quote]Asi ne dost. Obe TV tu maji sva vlakna, kde jsou same zkusenosti majitelu. Zkus to jeste jednou.

PS: Proc zvazujes utratit penize za DVB-S v G15, kdyz vis, ze to nevyuzijes, moc nechapu.
PaJaSoft (827)|20.10.2009 08:27
Myslim, ze pokud nechces utilizovat built-in satelit, pak priplatek za G15 neni opodstatneny.
soko.ban (185)|20.10.2009 09:07
G15 ma navic krome satelitu pristup na net.
YouTube... obcas neco pustim, Picassa... velmi zridka pouziju, archiv Novy... funguje ale nepouzivam, pocasi... na teletextu je taky, zpravy eurosportu a nejaky nemecky stanice.. nepouzivam...

no taxi tozmysli jestli to za ty penize navic stoji
PaJaSoft (827)|20.10.2009 09:19
[quote=soko.ban;244883]no taxi tozmysli jestli to za ty penize navic stoji[/quote]

Ono nejde asi o ty penize (to rikam coby vlastnik V10), ale o kvalitu... ani Nova archiv v HD ani YouTube v HD kvalite na G15 necekejte... je to nejaky hybrid mezi SD a HD variantou techto VOD sluzeb - bohuzel te HD variante znacne vzdaleny... zkuste si klip "sosnout" a prehrat na TV skrze nejay player... pochopite.