Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nahravani DVB-S v PC

migi1111 (6)|14.10.2009 18:10
Zdravim. Zajimalo by me jak dostat satelitni signal ze satelitu s prg Skylink do PC, ktery mam doma. DVB-S karta v PC je mi jasna. Ale spis jak to udelat technicky, kabely atd. Rad bych si nahraval prg co nestiham koukat (prace atd.). Poradte. Dekuji.
MONYS (460)|14.10.2009 18:53
[quote=migi1111;244083]Zdravim. Zajimalo by me jak dostat satelitni signal ze satelitu s prg Skylink do PC, ktery mam doma. DVB-S karta v PC je mi jasna. Ale spis jak to udelat technicky, kabely atd. Rad bych si nahraval prg co nestiham koukat (prace atd.). Poradte. Dekuji.[/quote]Např pc karta sky star2 fa Technisat má pvr funkci takže nahrávat lze, ba i programovat nahrávání. Více najdeš na konkurenčních forech nebo přímo forum věnované této kartě pokud ji máš.
migi1111 (6)|14.10.2009 20:31
DVB-S Karta je mi jasna. Mně jde o to jak to zprovoznit technicky. Jestli muze jit signal rovnou z paraboly nebo az ze satelitu, protoze skylink je kodovany, tak musi byt signal rozkodovany, aby slo na PC nahravat. Jsem v satelitnim DVB uplny neznalec. Prosim o radu nebo odkaz na navod jak to zprovoznit. Dekuji.
MONYS (460)|15.10.2009 14:30
[quote=migi1111;244095]DVB-S Karta je mi jasna. Mně jde o to jak to zprovoznit technicky. Jestli muze jit signal rovnou z paraboly nebo az ze satelitu, protoze skylink je kodovany, tak musi byt signal rozkodovany, aby slo na PC nahravat. Jsem v satelitnim DVB uplny neznalec. Prosim o radu nebo odkaz na navod jak to zprovoznit. Dekuji.[/quote]Tak kartu lze použít bud dokoupením čtečky karet phoenix a do ní vložit dek. kartu skylink nebo dokoupením přípravku pro vložení dekodéru Cryptow. Mám ale dojem že sky st.2 nemá přípojku pro ext. dekodér a že to má pouze skystar1 ale mohu se mýlit těch karet je již několik druhů. Každopádně použij vyhledávač tam zjistíš která karta je vhodná pro použití s přídavnou čtečkou těch for je několik např. i na cssf foru je sekce přímo pro pc karty.