Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 1 z 1

Téma: Dotaz na uživatele Pinnacle Studia 12

Je tu občas Avatar uživatele keto
    Registrace
    Sep 2004

Zdravím všechny uživatele Pinnacle Studia 12.
    Měl bych následující dotaz. Mám grafiku která má VGA, DVI a HDMI výstupy. Je možné, aby bylo náhledové okno v Pinnacle Studiu 12 zobrazeno celoplošně např. na připojeném monitoru (TV ) přes výstup HDMI ? Zkrátka na jednom monitoru pracovní plocha studia a vedle na monitoru co má HDMI vstup nebo LCD TV zobrazení náhledového okna studia přes celou obrazovku. Je to záležitost softwaru, karty nebo obojího ? Kartu mám NVIDIA GeForce 9500GT. Odzkoušet to nemám jak, nemám monitory s HDMI vstupy a k plazmě zas nemám 5 metrů dlouhý HDMI kabel
    Za radu předem díky

přikládám obrázek co mám na mysli, i když je mi jasné, že víte o co jde. Na uvedeném snímku je střižna AVID, ale když si představíte jeden monitor pracovní plochu studia, jde mi o ten černý monitor, kde je celoobrazovkový náhled record monitoru z pracovní plochy Avidu.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: st?ižna.jpg 
Zobrazení: 128 
Velikost: 73.0 KB 
ID: 4594  
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Uživatelé s omezenou působností nebo BANem
    Od Karel Polívka v sekci Provoz TV Freaku
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 13-02-2010, 01:44
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 04-02-2010, 20:04