Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Koupili byste LCD/PLAZMU z prodejní plochy?

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Rád bych se Vás zeptal, zda byste někdo šli do posledních kusů TV, vystavených na prodejních plochách v obchodech s elektro?
    Je mi jasný, že to tam může být puštěný pěkně dlouho, ale zase na druhou stranu se dají sehnat výborný kusy za super cenu.

např.:
    http://www.datart.cz/katalog/LCD-Tel...-LC37D65E.html

napiště svoje názory.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2006

Ten konkrétní typ neznám, ale já jsem si kupoval televizi taky "z regálu" a nevidím v tom problém. Ono se to to v těch obchodech docela točí, takže si myslím že nemůže mít zas až tak moc najeto.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Aug 2009

Vec nazoru. V podstate kupujes bazarovku - nevis kdo co a jak s tim delal. Jestli ta "sleva" stoji za to. Navic ten pocit, ze je to cele ohmatane... Ja bych to u TV nedelal, u plasmy v zadnem pripade.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Skor nie, jedine ze by bola v ten den vybalena (mnohe TV maju niekde v servisnom menu udaj "power on time", kde sa da realne zistit, kolko bola konkretna TV zapnuta).

V shopoch ako datart/nay nikdy nepredavaju vybalenu TV z regala, ale najprv zabalene skladove zasoby a az ked nie je prave na sklade zabaleny kus, nasledne je mozne vydat ten posledny vystaveny. Je teda mozne, ze prave tvoj kus tam "svietil" niekolko mesiacov.
    Naposledy upraveno uživatelem vivid.sk: 14-10-2009 v 22:35

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Souhlas s mph1 a vivid.sk, já bych takovou TV určitě nebral, zvlášť plasmu. Ta televize tam klidně mohla 3 měsíce stát, bez zahoření, kontrast naplno, stejný obraz s logem na stejném místě.. V obchodě si případného vypálení nemusíš všimnout a doma je pozdě, při nákupu v obchodě nemáš možnost vrácení bez udání důvodu, navíc když deklarují, že TV je použitá a máš ji se slevou. V servise pak neuspěješ, vypálení není důvodem k reklamaci atd. To by ta sleva musela být minimálně 50%, o čemž pochybuju.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2009

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    nasledne je mozne vydat ten posledny vystaveny. Je teda mozne, ze prave tvoj kus tam "svietil" niekolko mesiacov.
    Pokud uvedeny nomenklaturni sortiment nestahli z prodeje, neni mozne ani toto... Takze ten z prezentacni plochy je prezentovany opravdu hoooooodne dlouho - ostatne servisni menu by melo byt napomocno...

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Díky všem za názory, taky jsem si myslel podobné, ale tím, že je možné zjistit v menu, kolik hodin je TV v provozu, jste mi v podstatě dost usnadnili můj dotaz v tomto tématu. Jinak to může být asi fakt peklo, když ta prodejna je ještě třeba v obchodním centru, které má otevřeno každý den 9-21H 7 dní v týdnu. No fíha. Za tři měsíce to už je nějakých 1000 hodin, tam by ta sleva asi musela být fakt velká.https://www.tvfreak.cz/forum/images/icons/icon11.gif

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2009

Citace Původně odesláno od blazas11 Zobrazit příspěvek
    Za tři měsíce to už je nějakých 1000 hodin, tam by ta sleva asi musela být fakt velká.
    Ale vzdyt to je pak opravdu dobre zajeta plasma, podobne jako dobre zajety diesel po cca 100 tisicich...

PS: Porad cekam, ze nekdo najde konecne v tech Hypernovach (tedy po novu Albert Hypermarket) na tech aspon 2 generace starsich Panasonicich, co pouzivaji pro sve reklamni TV, co tam bezi jiz aspon 3 roky nejake obrazove zavady... proc se sakra furt nikdo nehlasi?

Nováček Avatar uživatele Jason Voorhees
    Registrace
    Oct 2009

Já osobně bych si TV vystavenou na prodejně nekoupil, ale když si vzpomenu na doby kdy jsem pracoval v Datartu... TV z prodejny se prodávaly v podstatě každý den. Když jsme pak otvírali novou prodejnu, tak se vedoucí dušoval jak se vystavené kusy nebudou prodávat a že se vše bude objednávat z centrálního skladu, pokud už nebude skladem na prodejně. A ejhle, první otevírací den a hned se prodaly 2 TV vystavené. Prostě zákazník zamával penězma a už se všichni klanili. A jestli nějaká TV byla na prodejně alespoň měsíc bez výměny, tak to byla spíše vyjímka. Většinou nějaká levná kraksna, kterých byly sklady plný a nikdy nedošla

Podobná témata

1. Jakou TV byste si koupili? (vlákno pro obecné dotazy přes značky)
    Od Ivo Mašek v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 3623
    Poslední příspěvek: 26-03-2020, 07:57
  2. Koupili byste si multimediální centrum?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 19-08-2011, 06:58
  3. Koupili byste si OLED televizor?
    Od Jiří Piškula v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-11-2010, 18:51