Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

nastavení konvertorů v multifocusu

agnus (22)|13.10.2009 21:40
Chtěl bych pomocí paraboly 80 cm a dvou konvertorů GOLDEN INTERSTAR chytat multifocusem ASTRU 19,5 a 23,5. Konvertory jsem umístil na držák, ale mám problém v tom, že z okna na konvertory téměř nedosáhnu, takže s nimi mohu během ladění hýbat jen velmi obtížně. Snad by mi pomohlo, kdyby mi někdo poradil, jak přesně mají být oba konvertory od sebe daleko, má-li být souběžně nebo ma-li být jeden z nich nějak natočen.
losos (2977)|14.10.2009 15:40
[quote=agnus;244023]Chtěl bych pomocí paraboly 80 cm a dvou konvertorů GOLDEN INTERSTAR chytat multifocusem ASTRU 19,5 a 23,5. Konvertory jsem umístil na držák, ale mám problém v tom, že z okna na konvertory téměř nedosáhnu, takže s nimi mohu během ladění hýbat jen velmi obtížně. Snad by mi pomohlo, kdyby mi někdo poradil, jak přesně mají být oba konvertory od sebe daleko, má-li být souběžně nebo ma-li být jeden z nich nějak natočen.[/quote]
Na 80ce parabole by měly být LNB těsně vedle sebe...(a měly by mít úzké vstupní hrdlo, aby šly namontovat co nejblíže k sobě)
MONYS (460)|14.10.2009 18:55
[quote=losos;244066]Na 80ce parabole by měly být LNB těsně vedle sebe...(a měly by mít úzké vstupní hrdlo, aby šly namontovat co nejblíže k sobě)[/quote]Viz parabola.cz horní lišta sekce ABC