Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVDx - stačí mít nainstalován pouze CCCP?

stepnikukacka (9)|13.10.2009 10:34
Chci vyzkoušet program DVDx pro převod DVD do divx. Nechce se mi ale instalovat originální divx kodek a tak se chci zeptat, zda postačí, když budu mít nainstalován CCCP, který podporu divx taky osahuje. Díky
StD (8612)|13.10.2009 10:56
[quote=stepnikukacka;243924]Chci vyzkoušet program DVDx pro převod DVD do divx. Nechce se mi ale instalovat originální divx kodek a tak se chci zeptat, zda postačí, když budu mít nainstalován CCCP, který podporu divx taky osahuje. Díky[/quote]

A jak chceš enkodovat do DivX bez enkoderu? :-?
stepnikukacka (9)|13.10.2009 11:11
a ten encoder není to dvdx? já myslela že dvdx je obdoba divx converter.
StD (8612)|13.10.2009 11:15
[quote=stepnikukacka;243930]...Nechce se mi ale instalovat originální divx kodek..
...a ten encoder není to dvdx? já myslela že dvdx je obdoba divx converter.[/quote]

Ale musíš mít Codec = Coder/Encoder, ne jen nějaký dekodovací DirectShow Filtr. Jinak nechápu, proč se takovou hloupostí (=převod Mpeg2 na Avi DivX) při dnešních cenách medií vůbec může někdo zabývat (a ztrácet drahocenný čas...).
stepnikukacka (9)|13.10.2009 11:19
[quote=StD;243932]Ale musíš mít Codec = Coder/Encoder, ne jen nějaký dekodovací DirectShow Filtr. Jinak nechápu, proč se takovou hloupostí (=převod Mpeg2 na Avi DivX) při dnešních cenách medií vůbec může někdo zabývat (a ztrácet drahocenný čas...).[/quote]

Prostě se někdo zabývá. Takže teď bych potřebovala poradit, jaký CODER/ENCODER je nejlepší pro převod DVD do divx. Zdali zůstat i encoderu od divx, byť je placený, nebo zda existuje freeware náhrada. Díky
StD (8612)|13.10.2009 11:35
No pokud vím (a na to mi stačí i Google, nemusím to nosit v hlavě) je DivX® jen jeden...
http://www.divx.com/en/products/software/windows/divx