Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic TX-P42U10E

cancro (7)|7.10.2009 17:42
Zdravím, chystám se koupit tuhle TV (velice zajímavá cena)
http://www.euronics.cz/katalog-zbozi/elektronika/plazmove-televizory/plazmovy-televizor-panasonic-tx-p42u10e.html
a chtěl bych se zeptat na váš názor na ní. A ještě, jestli je nějaký rozdíl mezi touto a modelem P42S10E? Má rozlišení 1080p nebo 1080i? Nikde jsem to nenašel. Díky všem za odpovědi.
garb7 (1189)|7.10.2009 18:15
Má to prakticky stejný parametry full panel a nedivil bych se pokud bych se podíval přes zadní kryt že budou identický.A pokud bude vedle 42G10 velký rozdíl asi nebude chtělo by to zkouknout v reálu.(zatím jsem neměl možnost)
cancro (7)|7.10.2009 22:49
Tak tohle jsem se dočetl v internetovém obchodě mall.cz:
"Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi těmito modely televizí TX-P42U10E a TX-P42S10E. Děkuji"

"Dobrý den, řada S10 disponuje navíc jedním HDMI konektorem, analogovým PC vstupem, funkcí C.A.T.S (automatické nastavení kontrastu del okolního prostředí) a funkcí EKO."

Teď nevím, už jsem jí chtěl kupovat, ale ten kontrast a funkce EKO by se mi líbila ...
911 (260)|8.10.2009 07:38
[quote=cancro;243411]Tak tohle jsem se dočetl v internetovém obchodě mall.cz:
"Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi těmito modely televizí TX-P42U10E a TX-P42S10E. Děkuji"

"Dobrý den, řada S10 disponuje navíc jedním HDMI konektorem, analogovým PC vstupem, funkcí C.A.T.S (automatické nastavení kontrastu del okolního prostředí) a funkcí EKO."

Teď nevím, už jsem jí chtěl kupovat, ale ten kontrast a funkce EKO by se mi líbila ...[/quote]

Ahoj,obě stojí stejně,tak je to jasný,S10,navíc U10 český Panasonic nenabízí,tak asi nějaký dovoz.Pokud Ti do toho mohu kecat,přihodil bych pár drobných /7000kč/ a koupil G10.Jinak funkci ECO nepoužívám.Tak hodně štěstí, jó to se to kecá.
cancro (7)|8.10.2009 09:13
[quote=911;243419]Ahoj,obě stojí stejně,tak je to jasný,S10,navíc U10 český Panasonic nenabízí,tak asi nějaký dovoz.Pokud Ti do toho mohu kecat,přihodil bych pár drobných /7000kč/ a koupil G10.Jinak funkci ECO nepoužívám.Tak hodně štěstí, jó to se to kecá.[/quote]

Mno úplně jasný to není, protože U10 prodávají za humny, kdežto S10 bych musel objednat přes internet, což se mi u televize moc nechce, přeci jen, kdyby se porouchala, musel bych to tam pak posílat poštou. Ale díky za rady.
911 (260)|8.10.2009 09:38
[QUOTE=cancro;243437]Mno úplně jasný to není, protože U10 prodávají za humny, kdežto S10 bych musel objednat přes internet, což se mi u televize moc nechce, přeci jen, kdyby se porouchala, musel bych to tam pak posílat poštou. Ale díky za rady.[/QUOT

Zase musíš za humna a U10má jen 2x HDMI a to může být někdy málo ,ale stačí koupit HDD satelit a BD Recordér a stačí to.Pro mě je za stejný love vítěz S10,ale rozhodnutí je na Tobě.Jinak si myslím,že pokud se Ti porouchá ,tak ji nebudeš posílat tam kde jsi ji koupil,ale pomažeš s ní do nejbližší značkové opravny.Zpátky ji budeš posílat až ji poněkolikáte neopraví/3x stejná závada atp./,ale to už je jiná pohádka.S U10 asi pomažeš za humna rovnou,ale možná kecám tady to taky odservisují.
garb7 (1189)|8.10.2009 17:44
Na 42" Ti přijede servisák domu a pokud ji neopraví hned sám ji odveze a přiveze aspon v okolí Prahy není problém.
cancro (7)|8.10.2009 19:06
Tak už jsem chtěl objednávat S10 na mall, kde je ještě HDMI kabel zdarma, ale narazil jsem na jednu věc v odkazu z prvního příspěvku.

"Jedinečnou vlastností plazmového televizoru Panasonic TX-P42U10E je možnost připojení k internetu pomocí VIERA Cast. Na obrazovce svého televizoru si tak můžete prohlížet videa ze serveru Youtube, či mít přístup do archivu našich celoplošných televizí a spoustu dalších služeb. Lze jej také zapojit do domácí DLNA sítě a sledovat filmy uložené v počítači."

Opravdu to ta TV má? Myslel, jsem, že tohle mají až dražší modely. A ještě by mě teda zajímalo jak to funguje. Wi-fi ti předpokládám nemá, takže tam píchnu síťovej kabel?
SlavoF (834)|9.10.2009 10:37
TX-P42U10E určite VIERA Cast nemá
"najnižší" model s VIERA Cast je G15
cancro (7)|9.10.2009 10:54
Tak jsem napsal do Panasonicu a odpověděli mi tohle: S10 má navíc V-Audio Surround
sytém a vylepšený Eco Mode/ Eco Link režim. Více rozdílů mezi těmito modely není.
zippi (11)|1.7.2010 10:46
ako vymazat prispevok?