Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problem s diskem WD6400AAKS

amidamaru95 (2)|4.10.2009 17:33
Dobry den. Uz nejakou dobu mam problem s diskem WD6400AAKS 640gb. Disk mam rozdeleny na 2 casti. Pri hrani Crysis mi minimalne 2x zasekl PC a pak blik - modra obrazovka smrti a restart. PC se ani nenabootoval. Zustal ve stavu jak vidite stovi zakladni desku(tu reklamu). Musim vzdy rucne vypnout a pak zapnout. Jeste mi to dela kdyz zapnu mozilu. Mozila stahuje nejaky uptade a blik opet to spadne a usim rucne restartovat. Mel jsem pred nejakou dobou win7 a hlasily mi ze mam poskozeny disk at zalohuji data. teto hlasky jsem se nemohl zbavit a tak jsem preinstaloval disk na win xp profesional. Kdyz jsem stahoval jeden soubor na cast diku E tak mi to opet udelalo. Blik a opet restart rucne jsem musel udelat. Zkousel jsem pak podruhe opet stahnout ale strasne maly soubor. Mel jen 90kb tak i pri tom to udelalo. Kdyz ale kopiruju z E na C a naopak tak vse funguje v pohode, bez problemu. Opravdu nevim co s tim je.... Prosim vas o radu

Sestava: Intel core duo E5550 2.3GH, 2gb ram, Zotac GeForce 8600GTS AMP edition, zdroj myslim 400W, zakladni deska gygabite P34-DDs snad to mam spravne napsane :D
Pitomec (10211)|4.10.2009 19:42
Připojit HDD k jinému PC, nainstalovat diagnostiku ze stránek výrobce (WD) a spustit test. Pak jít event. HDD reklamovat (bude-li to diskem) nebo hledat příčinu jinde.
amidamaru95 (2)|5.10.2009 20:55
Dekuji za rady a odpoved. Vse vyzkousim. Doufam ze se muj problem s vasi pomoci vyresi :)
bastlir (3245)|7.1.2010 12:02
Já to vidím na vir.