Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek WinFast TV 2000 DeLuxe

Barry (2)|15.4.2004 14:21
:-!!! Ahoj lidičky! :-?
Mám tuto kartu již nějaký čas a mám sní nějaké ty zkušenosti o které se rád podělím, ale potřeboval bych také vědět - zda je lepší originální SW dodávaný na CD nebo někdo kápl na něco lepší(já zatím ne-bohužel), zda někdo zkoušel tuto kartu s ovladčema na EXPERTA (kvůli podpoře DIRECT X9) no a konečně jakým způsobem aktivuji TXT (zatím jsem to nepotřeboval, ale co kdyby).To je zatím vše díky Barry :-R
Tomáš Pácl (21)|15.4.2004 16:40
TXT je bez problémů s novými ovladači a PMR.
Jediná výtka - v scheduleru se musí časy pro nahrávání klikat myší, pokud se zadají z klávesnice, leckdy se spočítá špatná doba nahrávání (rozdíl časů) - důsledky jsou jasné - místo dvou hodin nahraji třeba jen deset minut.
Kromě dodaného SW zachytávám pomocí VirtualVCR - tím převádím kazety z analogové videokamery - mám pak zajištěné synchro obrazu a zvuku.
Gabo (4)|16.4.2004 07:56
Tuto kartu uz mam asi 3/4 roka. Zo zaciatku som mal aj ja problemy s TXT. Na spravnu cinnost treba direct X 9b. Spravne zvolit krajinu ja mam Czech B a cliknut na teletex. Tot vse. Nahravam rozlisenim MPEG-2 384x576 kvalita 1000 a bitrace 6000. Cez reklamu stopnem po reklame opat pustim. Spracovavam to v TMPEnc tu to zostriham a spojim. Cez DVD to DIVx prevediem do vysledneho .avi. Z vysledkom som spokojny.
Barry (2)|16.4.2004 12:56
Hmm zajímavé :-) Vyzkouším,ale já mám zkušenosti že na úpravu videa je nej videosoubor bez komprese AVI, pak sestřihat, přechody, zvuky, titulky....a nakonec převod do DIVX - XVID - WMV9.....
Ten prográmek jak jsi Gabo jmenoval (DVD to DIVx) doma mám plus kodeky ALL in One , ale nějak jsem zapoměl jaké věcičky(kodéry a enkodéry) jsou k tomu nutné-mám totiž dojem že jsem to někdy zkoušel a řvalo to na kodeky zvuku.
Jaké používáš rozlišení a bitrate pro Divx?
Barry
Gabo (4)|16.4.2004 14:01
Urobil som si .txt subor do ktoreho si zaznamenavam vsetky nastavenia, ktore som nastavil v DVD to DIVx. Filmy ukladam na CD. Pouzivam 700 MB a 875MB CD. Mam to tak rozdelene, že bitrate DIVx od 880 a viac s dlzkou asi do 100 min. filmu davam na 700MB CD a ked je viac tak na 875MB ale tu je problem, ze max mozem urobit iba 835MB inak pri prehravani vypadne zo synchro stopy. Takto to mam uz vyskusane. Filmy su v celku dobrej kvalite a v priemere je bitrace okolo 1000 co sa uz blizi k VCD. V DVD to DIVx mam nastaveny vystup rozlisenie 384x288, Zoom custom, vystup YUY2. Treba to skusit mozno aj toto je jeden zo sposobov.