Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 10 z 10 PrvníPrvní ... 8910
Zobrazené výsledky: 136 až 146 z 146

Téma: Pro majitele tv karet HAUPPAUGE

Yco Yco je offline
    Nováček
    Registrace
    May 2006

Ahojte,

Mám TV kartu Haupauge WinTV-HVR-4000 a bežím na Windows 7 RC1 64b (Ale rovnaký problém som už zaregistroval s Vistou 64b Ultimate).
    Problém je, že napriek tomu, že OS hlási korektne nainštalované ovládače bez konfliktov, pri snahe zachytávať video, alebo pozerať TV napr. cez ProgDVB karta nedokáže naštartovať...

Bližší popis problému a môj pokus o riešenie som uviedol v priloženom dokumente. Prosím, pozrite si ho a dajte mi vedieť, ak tušíte riešenie.

Veľká vďaka.
    Připojené soubory Připojené soubory
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Dobrý den, mám PC HP Pavilion, který je osazen TV kartou Hauppauge Win TV HVR 1200.
    Ať pátrám, jak chci, nemohu nikde, ani na stránkách Hauppauge najít žádné informace, ani software k této kartě. Může mi někdo poskytnout radu?
    Díky.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Díky, vyzkouším. Ještě bych uvítal, kdyby se dal někde najít software pro zachytávání videa. Také nemohu najít, co znamená označení No FP.

Registrace
    Apr 2004

Nemylel jsi "no FM"? To by znamenalo, že není možný příjem radia, respektivě ten software to neumí

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

miropo:
    Mam skusenosti sice s hauppauge hvr-1100, ale asi to bude podobne. Ten ich software WinTV, ci ako sa to nazyva, je proste priserny, startoval sa neskutocne dlho a prakticky neumoznoval volbu parametrov nahravania (analogoveho) podla gusta uzivatela. Preto som z celeho toho ich hauppauge softveru pouzival ciste len hardverove ovladace a digital som nahraval cez DVBDream a analog uz ani neviem, naposledy to bolo asi pred 2 rokmi, asi cez VirtualDub alebo BSPlayer Pro.

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Nemylel jsi "no FM"? To by znamenalo, že není možný příjem radia, respektivě ten software to neumí
    Toto je přesně můj případ: Mám HP Pavillion a v něm TV kartu Hauppauge WinTV HVR-1200 (model 71xxx, Hybrid DVB-T, No FP) a mám následující dotazy:
    Co znamená označení No FP. (stejné označení je v popisu PC i ve správci zařízení.
    1) co znamená v názvu No FP

2) mohu přes tuto kartu nahrávat do PC např. přes digitální kameru?

3) chtěl bych spustit TV nikoliv v Media Center, ale normálně v klasických Vistech. Např. při práci jsem byl dřív zvyklý si pustit TV do pravého rohu a psal jsem např. dopisy a při tom sledoval TV. To ale teď nejde, protože v Media Center nemůžu psát dopisy, mít otevřený excel atd... Tudíž bych potřeboval nějaký software, který mi to rozchodí nejen v Media Center

4) v případě vyřešení bodu 3 - jak je to s ovládáním? - lze si někte stáhnout ovladače, aby mi to šlo i v klasických Vistech a ne jen v Media Center?

Moc děkuji za odpovědi!!!
    Na oficiálních stránkách Hauppauge jako by taková karta vůbec neexistovala. Až mám pocit, že se za ni firma stydí a veškeré zmínky o ní důsledně odstranila.
    Dotaz na jejich technickou podporu psát nemohu, protože nevládnu dostatečně angličtinou ani němčinou.
    Sháním k této kartě manuál marně už od doby, kdy jsem PC koupil.
    Naposledy upraveno uživatelem miropo: 09-03-2010 v 00:09

Registrace
    Apr 2004

Manual je zde:
    http://support.euro.dell.com/support/edocs/acc/P156224/
    (v češtině ho asi nikde nenajdeš)

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Díky alespoň za tenhle link. Zkusím se s tím poprat s pomocí Translatoru.

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od miropo Zobrazit příspěvek
    ...Na oficiálních stránkách Hauppauge jako by taková karta vůbec neexistovala....
    Tak neviem kde si hladal, ale ja som ju na oficialnych strankach nasiel:
    http://www.hauppauge.co.uk/site/prod...1200mckit.html

mimochodom, toto si uz predsa riesil tu, alebo nie? Dotaz je prakticky identicky.
    http://www.digitalnitelevize.cz/foru...3911/?stranka=
    Naposledy upraveno uživatelem artam: 09-03-2010 v 11:08

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Ahoj, mám na Vás všechny dotaz:
    Mám windows xp Premium a v PC TV kartu Hauppage 1100 Velice podobný tomuto: http://www.hauppauge.com/site/produc...a_hvr1150.html
    Dřív jsem používal Windows Media Center a v něm mi fungoval i přidaný dálkový ovladač, jelikož to ale byly Visty, tak jsem to přeinstaloval na již zmíněný XP, problém je, že tady WMC není součástí a ani ho nemůžu nikde najít ke stažení... nyní mám nainstalovaný Total Media od Asusu a televize funguje skvěle, bohužel nefunguje ale již zmiňovaný dálkový ovladač.
    Neznáte někdo nějaký prográmek, který by zvládal přehrávat a natáčet televizi a zároveň s tím fungoval i dálkový ovladač???

Strana 10 z 10 PrvníPrvní ... 8910

Podobná témata

1. Pro majitele tv karet LEADTEK
    Od Nyny v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 1420
    Poslední příspěvek: 11-09-2012, 18:21
  2. Pro majitele tv karet AVER TV 6 / Hybrid
    Od Ivo Mašek v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-02-2009, 05:08
  3. Hledám majitele karty Hauppauge WinTV HVR 3000