Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Kandidát na Czech-šmejd DVD - Velký Waldo Pepper (NorthVideo)

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Tedy to zas' byla drahá ta ENG-audiostopa za 49 Kč... Koupil jsem si to v pátek 25/09/09 a nestačím zírat, nejen proto, že na obalu jaksi chybí loga Universalu, který to má v evropské distribuci... Tomu co to enkodoval a zpackal bych nejraději urazil pazoury! Viz obrázky. Na prvním je záběr z čech-šmejd placky (ten "letterbox" po stranách je opravdu dokonalý...) a druhý je pro srovnání totéž nahrané ještě z analogového sat-transponderu kanálu Das Vierte (patří pod Universal Deutschland).

No a aby to bylo "opravdu dokonalé", tak je disk pro změnu opět blbě slisován - viz mapa na posledním obr. Bylo by to na reklamaci, ale obal už nemám a obávám se, že bych výměnou dostal totéž (obvykle je blbá z lisu celá várka nebo velká část...).

[COLOR="Red"]Máte-li další podobné "kandidáty", klidně to sem postněte...[/COLOR]
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Zmetek_Waldo_Pepper_CZE.jpg 
Zobrazení: 317 
Velikost: 178.2 KB 
ID: 4505   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Zmetek_Waldo_Pepper_GER.jpg 
Zobrazení: 310 
Velikost: 234.7 KB 
ID: 4506   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Zmetek_Waldo_Pepper.jpg 
Zobrazení: 394 
Velikost: 137.8 KB 
ID: 4507  
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Tyhle DVDčka za 49 korun mě začínají pěkně štvát. Za poslední dobu jsem narazil asi na 3 (z 10) které nejdou přehrát (prostě problém s kvalitou, a to na těch DVD nejsou žádné škrábance). Bohužel jsem si nikdy neschoval účtenku.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od mstejska Zobrazit příspěvek
    Tyhle DVDčka za 49 korun mě začínají pěkně štvát. Za poslední dobu jsem narazil asi na 3 (z 10) které nejdou přehrát (prostě problém s kvalitou, a to na těch DVD nejsou žádné škrábance). Bohužel jsem si nikdy neschoval účtenku.
    Jestli mají na povrchu "mapu" jako na tom mém obrázku, tak ti to vymění i bez účtenky - alespoň s Vietnamci u nás nikdy problemy nebyly, dtto Levné knihy (naposledy jsem tam s prodavačkou rozbalil asi 5 kousků jednoho titulu, co jsem reklamoval a všechny byly vadný...). Taktéž s Hollywod Classic mám dobrou zkušenost - ochotně vyměnili placku zaslanou počtou...

Ta "mapa" znamená, že je to chybně slisováno a uvnitř je vzduch, tudíž zákonitě musí dojít k oxidaci...

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

U nás v předsálí obchoďáku TESCO prodává jedna firmička DVD za 39Kč. (už ty "kreslené" obaly jsou velmi lákavé )

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

Pche, tak ja som bol u nas v potravinach svedkom situacie, ked jeden otecko (aj s detickami ako svedkami) prisiel reklamovat rozpravku - po rozbaleni zistili, ze v tom bolo ciste nenapalene DVD-R... !!!

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od artam Zobrazit příspěvek
    Pche, tak ja som bol u nas v potravinach svedkom situacie, ked jeden otecko (aj s detickami ako svedkami) prisiel reklamovat rozpravku - po rozbaleni zistili, ze v tom bolo ciste nenapalene DVD-R... !!!
    Hmm, dobrý. Trochu blbý takhle se ošklivě splést...

BTW: Včera jsem si toho zmetka "cvičně" rozebral, abych se podrobněji kouknul na ten videostream, a zjistil jsem, že tam snad jsou ve 4:3 obdélníkové pixely (PAR)... Ať měním DAR jak chci, tak mi to po libovolném ořezu furt vylézá s těmi blbými svislými černými okraji. Navíc bitrate je tam až zbytečně vysoký (špičky 9200) a Quantizace naopak nízká (průměr 2,2).

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Zdravím, koupil jsem si na Vltava.cz DVD Kylie Minogue Body Language live a jsem naprosto zděšený kvalitou obrazu. Pokud je záběr z dálky, tak jsou na obraze vodorovné čáry, které naprosto rozmažou obraz a nejsou vidět žádné detaily. Narozdíl k tomu, pokud je záběr na nějaký detail, tak je obraz čistý (viz příloha). Zkoušel jsem to přehrát na monitoru pc, LCD TV a všude to je stejné. Zvažuju, že to dám reklamovat, protože se na to nedá dívat :-/

Paradoxem je, že jsem si předtím stáhl DVD RIP, který měl obraz docela kvalitní, ale také se tam ty čáry objevovaly a koupil jsem si originál v domnění kvalitního obrazu a zvuku (ten teda kvalitní je, to musím uznat, ale obraz). Cena 269,-
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: screen_DVD.PNG 
Zobrazení: 173 
Velikost: 942.4 KB 
ID: 9163   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: screen_DVD2.jpg 
Zobrazení: 148 
Velikost: 72.6 KB 
ID: 9164   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: snapshot_dvd_00.10.40_[2011.02.03_11.48.50].jpg 
Zobrazení: 132 
Velikost: 50.2 KB 
ID: 9165  

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

No ono reklamovat... Jak? To by jsi jim musel dokázat, že je to nepoužitelné, nefunkční. Zboží nakoupené z internetu sice můžeš do 14 dnů vrátit bez udání důvodu, ale v původním stavu bez porušení vnějšího obalu a obávám se, že jsi to už musel vyjmout ze zataveného přebalu...

Ad ta "kvalita" už jsem ti odpověděl v tom původním threadu založeném vedle.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Další "kandidát" - [COLOR="DarkSlateBlue"]The Wild Geese[/COLOR] (1977) aka [COLOR="darkslateblue"]Divoké husy[/COLOR] - VAPET - za nesmírně amatérsky domršený pseudo-5.1 ENG a CZE zvuk s přebuzenou pravou stranou a neposlouchatelnými špičkami. Zákazník je tak nucen "upirátit" si svou vlastní poslouchatelnou stopu Stereo (filmový originál byl sice 4-track Stereo, ale distribuováno jako Mono...).

Naštěstí jsem měl jako referenční DEU-stereo stopu z TVnahrávky, podle které jsem to srovnal.
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 12-02-2011 v 12:18

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Ad [COLOR="DarkRed"]Velký Waldo Pepper[/COLOR] - tak konečně jsem se dočkal - VOX to dnes ráno dával POŘÁDNĚ! 16:9 Widescreen Letterbox anamorf. Srovnej s políčky v postu #1, zvláště tím z DVD...
Název: Vox_Waldo_Pepper_WS_LB.jpg 
Zobrazení: 188 
Velikost: 215.3 KB 
ID: 10557  

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Šimon a Matouš jedou na Riviéru, film v "nádherném" ořezu 4/3, že jsem to DVD chtěl rovnou vyhodit
Název: 1obr836tt3.jpg 
Zobrazení: 496 
Velikost: 336.4 KB 
ID: 10559  

Podobná témata

1. Kdy se má objevit nova na Czech linku?
    Od petruskin v sekci DVB-S
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 03-07-2007, 05:53
  2. Nereaguje karta Czech link
    Od slav_oldd v sekci DVB-S
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 05-06-2006, 18:32
  3. czech link
    Od georg11 v sekci DVB-S
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 04-02-2006, 12:51
  4. Krta Czech link