Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hdtv pvr

rrajnoha (38)|25.9.2009 19:08
Dobrý den.
Chci si pořídit HDTV přijímač s možností nahrávání libovolného kanálu.
V mém případě mám SkyLink = družice Astra 23.5 a 19.2

Chtěl bych se dívat na CT1 = Astra 23.5, Kmitočet - 12 525 MHz, Polarizace - Vertikální, FEC - 3/4, Symbolová rychlost - 27 500 kS/s
ale nahrávat Eurosport = Kódovaný, Satelit - Astra 19,2° E, Kmitočet - 12 344 MHz, Polarizace - Horizontální, FEC - 3/4, Symbolová rychlost - 27 500 kS/s

Co jsem zjistil, tak HDTV PVR s jedním tunerem to podle mě nezvládne.

Můžete mi prosím poradit z vlastní zkušenosti kvalitní a spolehlivý přístroj, který umí výše uvedené a nahrávat na externí z

Děkuji a s pozdravem
plk (9)|12.10.2009 21:55
[quote=rrajnoha;241953]Dobrý den.
Chci si pořídit HDTV přijímač s možností nahrávání libovolného kanálu.
V mém případě mám SkyLink = družice Astra 23.5 a 19.2

Chtěl bych se dívat na CT1 = Astra 23.5, Kmitočet - 12 525 MHz, Polarizace - Vertikální, FEC - 3/4, Symbolová rychlost - 27 500 kS/s
ale nahrávat Eurosport = Kódovaný, Satelit - Astra 19,2° E, Kmitočet - 12 344 MHz, Polarizace - Horizontální, FEC - 3/4, Symbolová rychlost - 27 500 kS/s

Co jsem zjistil, tak HDTV PVR s jedním tunerem to podle mě nezvládne.

Můžete mi prosím poradit z vlastní zkušenosti kvalitní a spolehlivý přístroj, který umí výše uvedené a nahrávat na externí z

Děkuji a s pozdravem[/quote]

pokud chces HD prijimac s PVR pres USB a prijem ze dvou druzic, doporucuju http://www.videotech.cz/satelitni-technika-dvb-s/satelitni-komplet-czech-hd-topfield-tf7700-hsci-prislusenstvi
losos (2977)|12.10.2009 22:42
[quote=plk;243895]pokud chces HD prijimac s PVR pres USB a prijem ze dvou druzic, doporucuju http://www.videotech.cz/satelitni-technika-dvb-s/satelitni-komplet-czech-hd-topfield-tf7700-hsci-prislusenstvi[/quote]

To není správná rada, neboť tam uvedený přijímč TF 7700 HSCI nemá dva tunery, které k žádanému použití jsou opravdu NUTNÉ.
Právě proto každému doporučuji dvoutunerové stroje, např. TF 7710 HDPVR, nebo nejlepší je Vantage HD 8000S se zabudovaným harddiskem - vyhoví 500 GB - osobně vyzkoušeno, jsou to oba spolehlivé stroje - externí harddisky nemám rád a nikomu je nedoporučuji, jsou s nimi jen problémy, viz nářky na fórech... Chcete-li mít klid, vemte stroj se zabudovaným harddiskem.
rrajnoha (38)|13.10.2009 07:30
[quote=losos;243902]To není správná rada, neboť tam uvedený přijímč TF 7700 HSCI nemá dva tunery, které k žádanému použití jsou opravdu NUTNÉ.
Právě proto každému doporučuji dvoutunerové stroje, např. TF 7710 HDPVR, nebo nejlepší je Vantage HD 8000S se zabudovaným harddiskem - vyhoví 500 GB - osobně vyzkoušeno, jsou to oba spolehlivé stroje - externí harddisky nemám rád a nikomu je nedoporučuji, jsou s nimi jen problémy, viz nářky na fórech... Chcete-li mít klid, vemte stroj se zabudovaným harddiskem.[/quote]

Zdravím.
Děkuji za Vaše doporučení.

Z diskuzí k TF 7710 HDPVR vyplynuly tyto "nedostatky"
- nutnost mít disky pouze a jen Seagate DB 35.3(250G/500G) ST3250820SCE/ST3500830AS - kde se dají koupit ?
- pokud se nahraný pořad (pokud nebyl odkodovan) neodkoduje hrozi stav, kdy jej časem nepřehraju (změna klíčů...)
- pokud mám CW kartu a nechci kupovat CAM modul - lze to ?

Z diskuzí k Vantage HD 8000S vyplynuly tyto "nedostatky"
- hodně se zahřívá
- pokud mám CW kartu a nechci kupovat CAM modul je nutný neoficiální fw

Existují sice přístroje již z CAM + 2 tunery (např. MASCOM) ale o nich moc nevím.

Děkuji
plk (9)|13.10.2009 23:01
[quote=rrajnoha;243906]Zdravím.
Děkuji za Vaše doporučení.

Z diskuzí k TF 7710 HDPVR vyplynuly tyto "nedostatky"
- nutnost mít disky pouze a jen Seagate DB 35.3(250G/500G) ST3250820SCE/ST3500830AS - kde se dají koupit ?
- pokud se nahraný pořad (pokud nebyl odkodovan) neodkoduje hrozi stav, kdy jej časem nepřehraju (změna klíčů...)
- pokud mám CW kartu a nechci kupovat CAM modul - lze to ?

Z diskuzí k Vantage HD 8000S vyplynuly tyto "nedostatky"
- hodně se zahřívá
- pokud mám CW kartu a nechci kupovat CAM modul je nutný neoficiální fw

Existují sice přístroje již z CAM + 2 tunery (např. MASCOM) ale o nich moc nevím.

Děkuji[/quote]

Omlouvám se chybu. Pokud chces nezavisle sledovat a nahravat, musi to byt oprvadu verze s TF7710. VTen nabizeji taky za super cenu v kompletu http://www.videotech.cz/satelitni-technika-dvb-s/satelitni-komplet-czech-hd-pvr-topfield-tf7710hdpvr-prislusenstvi

K tvym dotazum k TF7710:
-prijimac jiz obsahuje HDD od vyrobce, se kterym nejsou zadne problemy (bohuzel je k dispozici pouze verze s 250GB)
-novy firmware nabizi funkci automatickeho odkodovani- nacasujes stroj, pres noc rozkoduje nahravky
-modul musis dokoupit. V uvedenem kompletu je jiz v cene.

k Vantage 8000S:
mel jsem nyni tu cest a vubec me neposlouchal. Vse jsem spravne nastavil a jedine, co jsem dokazal, ze nahraval a sledoval dva nekodovane programy. Kdyz jsem zkusi zakodovany, nahravky se sekly. Pravda mel jsem ofic. firmware.
duzu (43)|14.10.2009 12:59
akmas kupovat Vantage 8000S tak je ovela vyhodnejsie kupit 2 jednotunerove zo zdielanim karty Vantage 700 EUR ,opticum HD 180 EUR ferguson ariwa 200