Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sony RDR-HXD890 a casove nahravani...

miz012 (33)|23.9.2009 18:39
Prosba o radu...

chtel bych se zeptat, jestli mi nekdo poradi, jestli je mozne na tomto rekorderu nastavit automaticke nahravani... Tusim, ze jsem to nekde cetl, ale ted to jaksi v manualu nemuzu najit...

Jde mi o to, aby mi denne nahraval z CT 1 v rozpeti 18:22 - 18:42. Abych to nastavil jen jednou a nekde zaskrtl denne nebo tak neco. Abych nemusel na kazdy den nastavovat casovac.

Poradite mi pls?
BlackOne (94)|24.9.2009 23:49
Mam Sony RDR-HXD990, ale lisi se pouze velikosti disku, takze by to melo byt stejne. Na ovladaci zmacknes Timer, potom novy vstup a v polozce Datum mackas sipku dolu, kde budou volby Kazde PO, UT ..., PO-PA, Kazdy den atd. Je tam fakt hodne moznosti! ;)
Tento zpusob zle pouzit i pres EPG, ale pak se vsechny dily(u serialu) v seznamu nahranych poradu jmenuji stejne napr. Myslenky zlocince(12), i kdyz to bude streba dil 15. V zavorce bude cislo dilu z EPG ze dne nastaveni,pokud se to nastavi pres timer pouze casove, tak se vse zobrazuje v poradku.
miz012 (33)|26.9.2009 17:12
Diky za radu, funguje to :)
miz012 (33)|4.10.2009 20:25
Jeste se zeptam na jednu vec...

mate nekdo problem s HD kanaly? Kanal naladim, ale po zvoleni jde jen zvuk... Rekorder mam s TV propojeny HDMI kabelem.

Diky za info
BlackOne (94)|8.10.2009 22:54
Obraz HD kanalu Ti na rekorderu nepujde, protoze tento rekorder nema MPEG4 dekoder, ve kterem HD kanaly vysilaji, takze nedokaze obraz dekodovat! :(