Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TX-P42X10Y alebo LCD ??

insania (37)|20.9.2009 14:11
caute potreboval by som poradit:

bud plazmu panasonic TX-P42X10Y alebo



SAMSUNG LE32B651

PHILIPS 37PFL5604H


Prijem signalu zatial antena, ale rozhodujem sa medzi satelitom a magiom. kablovku nemam.

Mam maleho syna ktory pozera rozpravky takze aj spotreba ma zaujima.
casom kupa konzoly a hranie hier.

pozeranie dvd divx a mkv.( externy ntfs disk ktory berie iba samsung)

isiel by som rad do tej plazmy , ale bojim sa vypalovania a hrania hier.
peatro (1054)|20.9.2009 16:40
[quote=insania;241264]caute potreboval by som poradit:

bud plazmu panasonic TX-P42X10Y alebo



SAMSUNG LE32B651

PHILIPS 37PFL5604H


Prijem signalu zatial antena, ale rozhodujem sa medzi satelitom a magiom. kablovku nemam.

Mam maleho syna ktory pozera rozpravky takze aj spotreba ma zaujima.
casom kupa konzoly a hranie hier.

pozeranie dvd divx a mkv.( externy ntfs disk ktory berie iba samsung)

isiel by som rad do tej plazmy , ale bojim sa vypalovania a hrania hier.[/quote]

pokud rad hrajes hry...nejde jenom o staticke vypalovani, ktereho bych se dneska ani tak nebal, jak by my spise vadilo rozdil full hd oproti hd ready, podle modelu ktere uvadis...na hry a mkv prece jen dnes full hd
ten philips vypada zajimave, jen mi tam vadi, ze tento levnejsi model nema 100Hz
samsung ma zase malou uhlopricku a jeho usb 2.0 vyuziti pro mkv je na nic....nemuzes volit audio stopu, nepodporuje interni titulky, vyssi bitrate,ted nevim jest-li vubec podporuje NTFS format, jo a z opt. audio vystupu jde opozdene zvuk
Byt tebou radsi bych trochu pritlacil na pilu co se te financni stranky tyce a spis bych se rozhodoval mezi txp42s10e nebo 37PFL8404H
drakodin (56)|21.9.2009 09:59
[quote=peatro;241275]..., jo a z opt. audio vystupu jde opozdene zvuk[/quote]

Docela mě zarazila výše uvedená věta. Zajímám se právě o Samsung LExxB650, ale zpoždění digitálního optického zvuku oproti obrazu by bylo docela výrazným problémem, pokud uvažuji využít tento výstup do receiveru (bohužel nemám HDMI vstupy).
V historii jedné diskuze (už nevím kde) byla podobná zmínka, ale tam šlo a analogový stereo CINCH výstup.
peatro (1054)|21.9.2009 15:57
[quote=drakodin;241344]Docela mě zarazila výše uvedená věta. Zajímám se právě o Samsung LExxB650, ale zpoždění digitálního optického zvuku oproti obrazu by bylo docela výrazným problémem, pokud uvažuji využít tento výstup do receiveru (bohužel nemám HDMI vstupy).
V historii jedné diskuze (už nevím kde) byla podobná zmínka, ale tam šlo a analogový stereo CINCH výstup.[/quote]

jestli nemas na receiveru moznost delay pak samsung urcite ne