Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

National geographic

RADU (113)|19.9.2009 13:29
U NATIONAL GEOGRAPHIC na Skylinku mám dvoje titulky.Napřed se zobrazí v levém dolním rohu a potom ty stejné ale v jiné grafice u prostřed obrazovky.Má někdo stejný problém něbo mám jenom něco špatně nastaveno.
VlaDamorava (466)|20.9.2009 10:57
[quote=RADU;241200]U NATIONAL GEOGRAPHIC na Skylinku mám dvoje titulky.Napřed se zobrazí v levém dolním rohu a potom ty stejné ale v jiné grafice u prostřed obrazovky.Má někdo stejný problém něbo mám jenom něco špatně nastaveno.[/quote]

U některých programů jsou titulky přímo vloženy do obrazu. Je nutné vypnout zobrazování DVB titulků.
RADU (113)|20.9.2009 16:07
[quote=VlaDamorava;241244]U některých programů jsou titulky přímo vloženy do obrazu. Je nutné vypnout zobrazování DVB titulků.[/quote]

Pokud vypnu titulky v menu nemám u programu titulky žádné.Problém je pravděpdobně na straně Skylinku protože u některých pořadů je to v pořádku a u některých jsou dvakrát.Taky se někdy stane že titulek jakoby zamrzne a je na obrazovce delší dobu.
jarino1978 (8045)|20.9.2009 19:35
problém nie je na strane Skylinku ale na Vašej strane. Skylink poskytuje 2 druhy titulkov pre tento program :
1. TXT titulky ( majú čierne pozadie a sú umiestnené vľavo )
2. DVB titulky ( väčší font, nemajú čierne pozadie, sú graficky lepšie )

Na vyriešenie problému stačí v menu receiveru DEAKTIVOVAŤ zobrazenie titulkov. V tom prípade po zvolení DVB titulkov, sa budú zobrazovať len DVB titulky. Spôsob aktivácie alebo deaktivácie je rôzny v závislosti od typu receivera. U mňa to funguje bez problémov ( Vantage HD 6000 ), len je nutnosť vždy po prepnutí na kanál , aktivovať DVB titulky, pretože tie sa musia vždy aktivovať samostatne !