Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Satelitní přijímač s LAN

agnuss (22)|11.9.2009 09:59
Uvažuji o koupi sat. soupravy. Všiml jsem si, že některé sat. přijímače mají i LAN. Jaké výhody má takový přijímač oproti těm, co jej nemají?
Pytkin (7947)|11.9.2009 10:35
cez lan mozes tahat updaty , doinstalovavat software , prehravat subory z pocitaca , nahravat na hocijaky disk na sieti , stahovat do pocitaca nahrate programy z interneho hardisku satelitneho primaca , editovat settingy , a podobne .. ja by som primac bez LANky nechcel .. Ale kto chce fakt len sledovat telku , tak to nepotrebuje ..
MAKcz (205)|11.9.2009 11:32
[quote=Pytkin;240220]cez lan mozes tahat updaty , doinstalovavat software , prehravat subory z pocitaca , nahravat na hocijaky disk na sieti , stahovat do pocitaca nahrate programy z interneho hardisku satelitneho primaca , editovat settingy , a podobne .. ja by som primac bez LANky nechcel .. Ale kto chce fakt len sledovat telku , tak to nepotrebuje ..[/quote]

Tohle plati ale jen pro nektere pristroje (nejcasteji linuxove masinky). Bezne pristroje tolik moznosti nenabizeji. Proto je tou spravnou volbou Dreambox a spol ;)
Pytkin (7947)|11.9.2009 13:01
jo .. to je jasne , ze nie vsetky primace ponukaju vsetko co som vymenoval .. ja mam doma Dreambox :)
agnus (22)|18.9.2009 08:48
Díky za rady. Koupil jsem si nakonec přijímač DREAMSKY 7500. Příjem se mi nakonec podařilo nastavit, chytám bez problémů programy SKYLINKU. Rád bych využil možností připojení LAN.Nevím však, jak nastavit propojení mezi přijímačem a PC s W. Vista. Zapojil jsem UTP kabel z přijímače do switche a hned se mi sám vyplnil IP setting. Jak postupovat dál, co mám dále nastavit v přijímači a v PC, abych dosáhl funkčního propojení? Předem díky.