Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

HDV kamera Sona HVR Z1

Delfín (48)|1.9.2009 08:58
Ahoj.
Mohol by mi niekto poradiť s nastavením tejto kamery?
Pri sťahovaní do počítača sa stráca viditelne kvalita.Pri pohybe okraje objektu nie sú ostré,sú tam ako keby malé čiarky.Po vytvorení z avi na mpeg obraz je ešte aj matný.
Poraďte mi už som skúšal veľa možností.Ak by mal niekto takúto kameru je možné aj telefonicky.
Díky.
KrocanX (243)|1.9.2009 09:21
jestli to chapu dobre je to prokladani..coz je naprosto normalni..pokud chces video pouze pro web, staci deinterlace...
Delfín (48)|1.9.2009 10:03
Neviem či je to normálne,pretože pri pozeraní filmu na TV je to veľmi nekvalitné
Petr32 (3)|25.10.2011 17:05
Zdravím, Chci se zeptat na jeden problém.Mám Sony Z1 chci s ní přizovat HDV nahrávky.Problém je ale v tom,že když ji napichnu na notebook, tak mě to nahrává pouze v režimu DV.Používám notebook s W7 home a edit Adobe premiere CS3.Kameru mám nastavenou v HDV, IN/OUT REC na HDV, nový projekt v CS3 nastavený na HDV. Při nahrávání když nastavím HDV,tak program kameru nenajde.Najde ji pouze v případě že v nahrávání nastavím DV. Prosím o radu.
Zvažuji i přechod na jiný soft. Hodně jsem tu četl o Sony Vegas.Prosím o zkušenosti s tímto programem.
KrocanX (243)|25.10.2011 19:19
nahravas z kazety?
Petr32 (3)|25.10.2011 20:09
Jo nahrávám z kazety.
KrocanX (243)|26.10.2011 18:13
s podobnym nahravanim se u starsich verzi dalo setkat. I ja se s tim setkal, ale spis to bylo o tom, "presvedcit" premieru, ze je to hdv. Kdyz sem presel na hdv, tak mi to chvili blblo, ale poslednich par let sem se s tim nesetkal. Driv stacilo: vypnout premieru, pripojit kameru a zapnout ji. pak zapnout premieru a melo by to jit ok. Kdyz sem to udelal obracene, tak mi to obcas blblo.
Dalsi vec, pise to "can't activate recorder, try reseting...." nebo ze je offline?

det me jeste napadla jedna vec. Mas orig. verzi?
trial hdv neumi a spatne "kreklá" premiera taky hdv neumi
Petr32 (3)|26.10.2011 22:27
Píše to že program nenašel kameru.Doporučuje vypnout a znova zapnut kameru.To nepomohlo.faktemje to,že program jsem měl vždy spuštěný a teprve pak jsem zapínal kameru.
Co se týká premieru,tak mám staženou a tudíž.......... verzi.