Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pinnacle 8 a DVD - DL

Taby (119)|15.1.2005 09:43
Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s programem Pinnacle Studio 8 a jeho spolupráci s DVD vyplaovačkou Dual Layer? Zajímalo by mě, jestli po připojení a nainstalování patřičných ovladačů by to povolilo vytvořit delší projekt ve vyšší kvalitě. Devítka to prý umí běžně osmička asi ne (tvrdí na exacu).
Joe-Joe (593)|15.1.2005 09:59
Taby
Vypalovanie priamo z PS akejkolvek verzie by som nedoporucoval. Niekedy to vie zneprijemnit zivot. Nero je istejsi.
Taby (119)|16.1.2005 08:24
Já to tak dělám taky, ale zajímalo by mě, jestli PS8 je schopný po načtení nových ovladačů vytvořit projekt o velikosti 8,4 GB.
BOBA (590)|16.1.2005 11:04
V PS8, jsem už dlouho nedělal, takže nemám přehled jestli je tam nastavení "vlastní velikost".Pokud ano, tak by to snad neměl být problém, případně jestli v nějakém novějším upgradu už není možnost nastavení na velikost DL.
Případně si stáhni přes DC++ PS9.
Taby (119)|16.1.2005 13:18
[quote=BOBA]V PS8, jsem už dlouho nedělal, takže nemám přehled jestli je tam nastavení "vlastní velikost".Pokud ano, tak by to snad neměl být problém, případně jestli v nějakém novějším upgradu už není možnost nastavení na velikost DL.
Případně si stáhni přes DC++ PS9.[/quote]No jo, ale já nejsem pirát. Jsem dost limitovaný tím, že mám všechen soft legálně a málo peněz. Ale díky.
Jsem poslední Mirek Dušín v Čechách
Pitomec (10211)|16.1.2005 13:56
Dá se to nazvat i BLB, ale to je pochopitelně tvoje věc... :-)
Joe-Joe (593)|16.1.2005 14:31
[quote=Taby][quote=BOBA]V PS8, jsem už dlouho nedělal, takže nemám přehled jestli je tam nastavení "vlastní velikost".Pokud ano, tak by to snad neměl být problém, případně jestli v nějakém novějším upgradu už není možnost nastavení na velikost DL.
Případně si stáhni přes DC++ PS9.[/quote]No jo, ale já nejsem pirát. Jsem dost limitovaný tím, že mám všechen soft legálně a málo peněz. Ale díky.
Jsem poslední Mirek Dušín v Čechách[/quote]

Ale trial verziu si mozes odskusat na 30dni.
BOBA (590)|17.1.2005 09:10
Taby: co na to říct? Jako kluk jsem měl taky rád Rychlé šípy a můj syn je taky celkem bral, ale zase tak, mě asi k mé škodě nepoznamenaly. Kdybych to měl brát takhle absolutně, tak bych měl PC doma naprosto zbytečně , neboť to co nabízí Mrkvosoft stojí skutečně za nic. Pokud bys používal jejich hybridní programy, které jsou jeho součástí, tak maximálně ušetříš peníze, ale ty nervy... 8-) Jo, legální mám PS 7. Jinak jsem přešel na VEGAS, protože proč bych měl jezdit trabantem, když mohu jezdit mercedesem.
murphy621 (1)|17.1.2005 11:39
Co si vzpomínám tak PS 8 DuaLayer vůbec nepodporoval. Navíc mám špatné zkušenosti s propočtem výsledného souboru. MAximálně povolil asi 54 minut na DVD při 100% kvalitě, ale ve výsledku bylo DVD při tomto nastavení z poloviny prázdné !
Taby (119)|19.1.2005 08:51
Tohle opravují patche, já mám tuším 8.12.7 a ten už zaplní clý DVD.