Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jaký přehrávač?

fik_25 (17)|27.8.2009 08:36
Zdravím, potřeboval bych radu. V obýváku mám na televizi napojené Genius home theater 5.1 , přítelkyně si přeje ještě hi-fi věž, tak aby si mohla pouštět písničky v kuchyni (máme obývák i kuchyni jednu místnost) . Napadlo mě, co kdybych koupil nějaký přenosný přehrávač s dokovací stanicí kterou bych napojil na tyto repro bedny? Mělo by to víc možností použití, hi-fi by jen zabírala místo. Moje představa je, že by přehrávač měl ještě wifi a uměl ladit internetová radia. Je to realizovatelné? Napadá někoho nějaký vhodný přehrávač k tomuto účelu? Díky za rady
Pytkin (7947)|27.8.2009 11:13
neviem ci chces zaroven riesit video prehravanie .. DVD, MKV a podobne .. potom by to v pohode zvladal trebars popcorn .. Ten vie hrat z internetu aj radia ..
MIHI (940)|27.8.2009 14:03
A nestačilo by to prostě to pouštět z počítače?
fik_25 (17)|3.9.2009 07:19
Video neřeším, jde mi jen o muziku. A z počítače by to samozřejmě tahat šlo, ale to nechci z toho důvodu aby byl ovládací prvek u kuchyně a to počítač nebude. Jasný že může být třeba dálkové ovládání od počítače v kuchyni, jenže počítač neběží pořád, takže bych chtěl ještě něco jiného co by přítelkyně nemusela zapínat.