Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Obraz pomalejší než zvuk

smokva (4)|26.8.2009 21:06
Po sestříhání videozáznamu v Corel Studio 12 a následném uložení (Smart package...) nebo i po renderování mám tento problém.
Zvuk je přehráván ve správné rychlosti,ale obraz se zpomaluje.Tím pádem obraz neodpovídá zvukovému záznamu.Formát videa AVCHD.
Děkuji za radu.
Steelista (92)|27.8.2009 15:31
Otázka položena včera večer, teď máme odpoledne a žádná reakce.

Koukám, že ti, kteří jsou zde na fóru již déle, nehodlají tahat kříšťálové koule při každé příležitosti :-)

Tak nám, Smokvo, pro začátek pověz, jestli má video před a po úpravě stejné FPS a jaká je jeho hodnota ;-)
smokva (4)|27.8.2009 18:15
FPS má před i po úpravě stejnou hodnotu 25.000.
MIHI (940)|27.8.2009 18:24
No a v čem to přehráváš? Zkoušel jsi různé přehrávače? Dělá ti to i když ten soubor načteš Corelu? Nemáš třeba počítač který je prostě slabý na přehrávání toho souboru?
smokva (4)|27.8.2009 18:38
Přehrávám v KMPlayeru, jiné přehrávače jsem nezkoušel. Můžete mi poradit nějaký jiný přehrávač? Nevím jestli mám slabý počítač na přehrávání těchto souborů. Intel(R) Celeron(R) M processor 430 (1,73 GHz, 533 MHz FSB, 1MB L2 cache) 2GB DDR
MIHI (940)|27.8.2009 18:46
zkus třeba VLC player, na to, jestli ten počítač není prostě slabý, odborník moc nejsem - to přenechám jiným, ale mě to zrovna ideální nepřipadá. Můžeš zkusit malý test, že vyrendruješ menší kousek toho videa, zkontroluješ jestli se ti zpožďuje obraz a vystavíš ten kousek tady a uvidí se, jestli je problém v souboru nebo u tebe při přehrávání.
Steelista (92)|27.8.2009 19:14
[quote=MIHI;238394](…)na to, jestli ten počítač není prostě slabý, odborník moc nejsem (…)[/quote]
Já bych zkusil nahlédnout na vytížení procesoru přes Správce úloh.