Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

V problematice TV a domácího videa se považujete za:

husky14 (34)|23.8.2009 23:41
  • Naprostého laika
  • Začátečníka
  • Pokročilého
  • Odborníka
  • Profesionála

Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu TV Freak v pravém sloupci.
MIHI (940)|24.8.2009 02:47
To je zajímavá otázka. Být odborníkem/profesionálem v oblasti domácího videa? Není to trochu rozpor? Vychází mi, že profesionálem kolem oblasti domácího videa může být snad jenom prodavač v elektru nebo redaktor TV Freaku... Nebo ta otázka byla myšlena jinak?
Ivo Mašek (10205)|24.8.2009 06:47
Považuji se za pokročilého.
StD (8612)|24.8.2009 08:03
...hmm, chybí mi tam kategorie "poučený laik", a že jich je spousta... :-D

Jinak já co dělám, snažím se dělat pořádně a s profesionálním náčiním, pro vlastní potěchu jako hobby. Tak kam spadám? :confused:
husky14 (34)|24.8.2009 10:38
[quote=MIHI;237811]Být odborníkem/profesionálem v oblasti domácího videa? Není to trochu rozpor?[/quote]Jde o to, jak se sami cítíte silní a jaké máte znalosti ve věcech kolem A/V techniky, formátů videa a jejich převodů pro (pře)nahrávání, DVB-T/C/S, DVD/BD atd. Prostě v problematice, která je pro většinu běžných lidí složitá až neřešitelná a často s ní doma bojují....
BOBA (590)|25.8.2009 08:44
Nevím kam bych se zařadil, protože nevím co vše nevím. Problém řeším až nastane. Pak jsem zase poučenější. Postupně se učím, a sám nevím kdy si budu moci říci, že je to vše a že mě nic nepřekvapí. Shrnuto: tošku poučenější laik, ale okolí si myslí, že jsem profík :). To je ale psina.
Ivo Mašek (10205)|25.8.2009 09:49
[quote]
Nevím kam bych se zařadil, protože nevím co vše nevím. Problém řeším až nastane. Pak jsem zase poučenější.
[/quote]
Jo, to je ono. Čím více toho zjišťuji, tím více vím, že toho vím stále méně.
arkij (540)|25.8.2009 11:41
[quote=BOBA;237973]Nevím kam bych se zařadil, protože nevím co vše nevím. Problém řeším až nastane. Pak jsem zase poučenější. Postupně se učím, a sám nevím kdy si budu moci říci, že je to vše a že mě nic nepřekvapí. Shrnuto: tošku poučenější laik, ale okolí si myslí, že jsem profík :). To je ale psina.[/quote]

Myslím, že jsi to přesně vystihl, úplný laik nejsem ale ještě moc toho nevím