Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

jak dostat nahraný TV signál z DVD rekordéru do PC

marcoss (3)|19.8.2009 14:27
mám DVD rekordér PHILIPS 5520 H - pokud si nahraju na harddisk nějaký program z TV tuneru, tak nevím jak tento záznam dostat ven z rekordéru do PC, abych ho zde mohl dál upravit - jediná možnost je záznam z HDD vypálit v rekordéru na CD/DVD - což samozřejmě jde - moje PC toto CD/DVD ale nenačte - zkoušel jsem různé typy CD/DVD

jak na to

díky

Marek
MIHI (940)|19.8.2009 15:30
A nezapomínáš to po vypálení finalizovat?
marcoss (3)|19.8.2009 17:00
[quote=MIHI;237291]A nezapomínáš to po vypálení finalizovat?[/quote]


DVD rekordér mi nedává šanci médium finalizovat ( vypaluje to DVD rekordér - ne PC)

Marek
Pytkin (7947)|19.8.2009 17:51
no v menu DVD rekordera musis mat finalizaciu .. tym uzavres DVD aby bolo aj vsade inde citatelne .. na medium mozes predsa prihravat az kym ho nezaplnis.. az potom ho finalizujes .. mna ked dam EJECT , tak sa ma dvd recorder spyta , ci ma medium finalizovat ..
marcoss (3)|19.8.2009 21:48
[quote=Pytkin;237305]no v menu DVD rekordera musis mat finalizaciu .. tym uzavres DVD aby bolo aj vsade inde citatelne .. na medium mozes predsa prihravat az kym ho nezaplnis.. az potom ho finalizujes .. mna ked dam EJECT , tak sa ma dvd recorder spyta , ci ma medium finalizovat ..[/quote]

jo dík funguje to - su dylina

Mara
catina (12)|6.9.2009 10:45
A nějaký jiný způsob na dostání nahráné věci z tohohle zařízení neznáte? Přemýšlel jsem že bych recordér použil k záloze z VHS ale všechno vypalovat a ukládat .. ten proces bych chtěl nějak zjednodušit:) .. ale když sem se ptal v prodejně tak prý jedině vypalovat:/