Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Střídání barev na monitoru.

jirilibal (1)|13.8.2009 19:03
Zdravím, před několika dny jsem vyluxoval počítač. Cca 2x naběhl OK. Snížila se hlučnost. Teď ale ihned po zapnutí, před naskočením těch různých úvodních obrazovek monitor zčervená, zezelená, zežloutne, zmodrá, opět zčervená atd. Teprve po cca 10 sec. vše pokračuje tak jak má a už další problém není. Není špatně zasunutá grafická karta? Nebo úplně odešla?
Na začátku jsem zapomněl napsat, že při čištění jsem graf. kartu vyndal, abych pořádně vyčistil větráček.
Díky za pomoc, Jirka.
StD (8612)|14.8.2009 08:12
[quote=jirilibal;236672]Zdravím, před několika dny jsem vyluxoval počítač. Cca 2x naběhl OK. Snížila se hlučnost. Teď ale ihned po zapnutí, před naskočením těch různých úvodních obrazovek monitor zčervená, zezelená, zežloutne, zmodrá, opět zčervená atd. Teprve po cca 10 sec. vše pokračuje tak jak má a už další problém není. Není špatně zasunutá grafická karta? Nebo úplně odešla?
Na začátku jsem zapomněl napsat, že při čištění jsem graf. kartu vyndal, abych pořádně vyčistil větráček.
Díky za pomoc, Jirka.[/quote]

...byl jsi při té "operaci" staticky uzémněn? Jestli ne, tak si ji (GK) tím (statickou elektřinou...) mohl zlikvidovat.