Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

USB Ext2

tabaco (80)|11.8.2009 20:27
Dobrý den,prosím potřeboval bych radu,mám satelit ip box 9000hd a k němu potřebuji naformátovat své USB na ext2,všude možně jsem hledal ale našel jsem jen program na formátováni USB na FAT 32.Musí to být naformátované pro Linux ext2,jinak na něm nespustím Enigmu 2.Pokud znáte nějaký program na toto formátování,prosím jaký?,děkuji předem.
Pytkin (7947)|11.8.2009 23:37
no ved sa cez telnet pripoj na satelit .. a naformatuj to z neho ..

alebo si zozen daky problem na formatovanie diskov ..

alebo dalsia moznost je daky live linux ..

najlepsie by asi bolo poprosit niekoho v okoli , co sa v tom vyzna , aby ti pomohol ..
MAKcz (205)|12.8.2009 00:35
[quote=Pytkin;236427]no ved sa cez telnet pripoj na satelit .. a naformatuj to z neho ..

alebo si zozen daky problem na formatovanie diskov ..

alebo dalsia moznost je daky live linux ..

najlepsie by asi bolo poprosit niekoho v okoli , co sa v tom vyzna , aby ti pomohol ..[/quote]

Aneb neni nad dobre rady 4 radky s nulovou informacni hodnotou, nekdy je lepe se ridit heslem rekni neco pouze pokud to bude lepsi nez mlceti ...

No ja teda alespon dam konkretni radu
1. vlez si na ubuntu.com a sosni si jakoukoli verzi ubuntu workstationu, idealni je to vypalit na CD nebo vrazit na flashku. Nabootni z toho, neinstaluj, funguje to i jako live primo z media. Ovladani je windows like, takze behem par sekund najdes managera disku a tam uz postupuj stejne jako ve woknech, najdi disk, vytvor ext2 a pak to musis potvrdit a pockat nez se to naformatuje. Je to fakt snadne a rychle reseni

2. sosni si 30ti denni verzi Partition Manageru 9.0 pro wokna (bacha, tusim, ze nejede pod w7-64bit) a nakde se tam dopracuj k ext2 kterou to ma umet

3. pouzij GOOGLE za zadej how to format ext2 windows a najdes tam spousty dalsich reseni ;)

GL !
Pytkin (7947)|12.8.2009 11:50
MAKcz : pozri .. ja som mu poradil dostatocne .. bud sa v tom trochu vyzna a prve tri riadky mu stacia .. alebo sa v tom nevyzna a staci mu 4ty ..
tabaco (80)|12.8.2009 19:12
Děkuji vám za vaše odpovědi,v tom telnetě jsem to skoušel ale vždy mi to jakoby ip box vypnul,buď je s boxem nekontabilní USB Sandisk Gruzer Pattern 2.0 někde jsem to četl,že se to může stát,nevím,co je na tom pravdy.Ještě se pokusím nějaký program na to sehnat ale pokud to bude v engl.jazyce,tak to je pro mě tabu.
Pytkin (7947)|12.8.2009 22:50
pripdne si stiahni od tialto hned prve LIVE CD

http://ftp.fi.muni.cz/pub/linux/centos/5.3/isos/i386/

napalis na CD , nabootujes z toho .. a spravis si to tam ..

ale ze blbne v tom ipboxe .. to je divne . jedine ze by bol ten soft dako debilne napisany , ze to vypne aj ked sa s diskom pracuje .. ja mam teda dreambox , disk vnutri a formatoval som ho rovno z menu ..