Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sekani pc

dfx753 (1)|8.8.2009 18:42
Zdravim , mam dotaz posledni mesic se mi najedednou zacal sekat pc kdyz hraju hru (counter-strike,to neni tak narocny) procesor mi bezi na nejakej 70-80 % driv mi to nedelalo, formatoval jsem disk, pc vycistil, ovladace na grafiku mam nejnovejsi. a mam AMD Athlon 64 X2 4600+ 2,41 ghz... tak prosim o pomoc diky
StD (8612)|8.8.2009 18:50
[quote=dfx753;236080]Zdravim , mam dotaz posledni mesic se mi najedednou zacal sekat pc kdyz hraju hru (counter-strike,to neni tak narocny) procesor mi bezi na nejakej 70-80 % driv mi to nedelalo, formatoval jsem disk, pc vycistil, ovladace na grafiku mam nejnovejsi. a mam AMD Athlon 64 X2 4600+ 2,41 ghz... tak prosim o pomoc diky[/quote]

Mno, tak když pominu to základní, že si za ten poslední 1 měsíc určitě vedeš Log všech změn, které se v tvém PC a jeho OS udály (např. instalace prvků ActiveX a jiného svinstva ve spojení se slovem Games), tak si jistě dokážeš lépe vydedukovat příčinu sám, než naše křišťálové koule, které netuší co děláš a jsou zaostřeny spíše na problematiku Video/Audio/TV. Úplně nejlepčí bude, když si ten Log náležitě připravíš (výpis systemových informací á la Everest Home atd.) a vydáš se vedle na forum Svět Hardware (SHW). Tam tě rádi uvidí a "rozeberou do mrtě"... Good Luck!