Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

HIgh-end sluchátka k domácímu audio

magentis (4)|2.8.2009 20:54
Vybírám nástupce letitých HD 515 a rád bych se posunul o třídu až dvě výše. Sennheisery mi vyhovovaly, proto rád zůstanu u této znakčy. Zaujaly mě asi jen dva modely a to buď HD 600 nebo 650. CO mám načteno, tak 650 by měl být o fous kvalitnější, ale taky o něco dražší. Tak řeším, jestli připlatit nebo ne. Každopádně aspoň 650 si chci poslechnout, než je koupím. Doporučíte nebo vyvrátíte? POslouchat budu na Vincentovi S1 se zesíkem SP 996 téže značky. Našel jsem v Praze obchod, kde je možné si HD 650 i poslechnout + mají te´d akci, kde jsou nějaké pecky za 1500 k Sennheiserům zdarma viz http://www.isluchatka.cz/na-doma/sennheiser-hd-650

Poslouchám spíš rock a metal, ještě jsem přemýšlel o AKG 702, ale nějak se mi jeví líp právě Senn HD 600/650. Díky za každou radu.
magentis (4)|4.8.2009 18:26
Tak jsem si dneska poslechnul ve zmiňovaném studiu HD 650 i AKG 701, což jsou v podstatě 702, akorát o něco očesanější (a hlavně levnější, v tomto obchodě je mají za necelých 7k, jinde stojí i desítku). No a o moc chytřejší nejsem, protože sluchadla hrají obě parádně :) AKG podle očekávaní víc neutrálně, ale zase nebyly až tolik rozehraný, takže byly krapet syrový. HD 650 podle očekávání líp basujou, ale podání není až tak věrný, řekl bych. Zatím se klaním víc k AKG, mám je půjčené oproti záloze domů, takže buď si sednou a pak je asi vezmu, nebo dám ještě jednu šanci HD 650. Každopádně isluchátka.cz vřele doporučuju, super pokec, presíčko a hlavně možnost donýst si vlastní zesík i cd, strávil jsem tam přes dvě hodiny a nikdo mě nevyháněl, tak si představuju služby zákazníkům.