Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Záloha originál DVD - FabDecrypter vytvořil jen VOBy

Verbateam (2)|1.8.2009 19:57
Ahoj, při zalohování originál DVD mi na konci FabDecrypter vypsal chybu a vytvořil jenom VOBy. DVD je poškrábané, ale možná jde o ochranu. Tyto VOBy jdou postupně přehrát vpohodě. Potřebuji udělat DVD-Video.

Vytvořit to znovu naházením do Vegasu mi přijde zbytečné kvůli rekomprimaci. Skusil jsem to spojit v MPEG Video Wizard DVD do jednoho mpg souboru.
Obraz vpohodě, ale zvuk ze začátku dobrý,potom začne vynechávat a po chvilce nejde vůbec.

Jak to nejjednodušeji spravit? Demuxnout to přes ProjectX a potom znovu spojit?

Díky za odpovědi.
StD (8612)|1.8.2009 20:10
[quote=Verbateam;235165]Ahoj, při zalohování originál DVD mi na konci FabDecrypter vypsal chybu a vytvořil jenom VOBy. DVD je poškrábané, ale možná jde o ochranu. Tyto VOBy jdou postupně přehrát vpohodě. Potřebuji udělat DVD-Video.

Vytvořit to znovu naházením do Vegasu mi přijde zbytečné kvůli rekomprimaci. Skusil jsem to spojit v MPEG Video Wizard DVD do jednoho mpg souboru.
Obraz vpohodě, ale zvuk ze začátku dobrý,potom začne vynechávat a po chvilce nejde vůbec.

Jak to nejjednodušeji spravit? Demuxnout to přes ProjectX a potom znovu spojit?

Díky za odpovědi.[/quote]
DVDDecrypter --> Stream Processing (do 1 file = Vob nebo demux rovnou do streamů...), ale tu "dovolenou na DVD" jsi si měl zazálohovat lépe a ne nechat kočkám na škrábání... :D
Verbateam (2)|1.8.2009 20:22
Díky za reakci, jak budu mít čas tak to hned skusím.

Kočkám neporučíš... :)
StD (8612)|1.8.2009 20:29
[quote=Verbateam;235169]...hned skusím... :)[/quote]


Zkus to a slož to zpět na zkoušku v IfoEditu, jestli je vše OK... :BB: