Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SW od AverMedia - naladeni stanic

otaru (10)|15.4.2004 08:57
Mam problem s naladenim stanic na SW pro karty Aver Studio. Nainstaloval jsem posledni verzi (5.xxx). Vse jede OK, nahravani OK, ale mam problem s naladenim stanic, Mam kabelovku Karneval, najde mi to jen cca 15 programu z 35. V karte problem neni, protoze treba ATV najde vse. Nemate nekdo podobny problem? Nevite jestli se stanice daji pridat manualne (ja jsem na to neprisel) ?
TnTV (1)|17.4.2004 12:11
Zdravim, mam podobny problem. Stanice, ktore maju trosku horsi signal novy soft nenaladi. Frekvencie sa rucne zadat nedaju. To, co si soft sam naladi, sa uklada do suboru Freq.tbl. Upravit sa mi to nepodarilo, pretoze tam mam same stvorceky.Tiez mam kablovku. Budem skusat dalej, mozno na nieco natrafim. S pozdravom, Marian /TnTV/.
Zakov (12)|29.4.2004 10:58
kamos ma taky kartu Aver media a na kabelovce mu nesla skoro polovina programu. Vyresil to zesilovacem. Nepotrebujou TV karty opravdu dobrej signal, aby vubec neco naladily?
timony (4)|29.4.2004 16:20
Taky se s tím trápím. Mně pro jistotu nejde naladit zvuk vůbec. Celkově mi ten sw přijde dost ubohý, pomalý a nepropracovaný. Dneska jsem si stáhnul nějaké univerzální nástroje, snad to bude lepší.
Nevíte náhodou někdo, jakou chipovou sadu používá AVerTV Usb 300?