Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

VD: Jak strávíte dovolenou?

Karel Polívka (119)|31.7.2009 17:40
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Jak strávíte dovolenou?

Většina z nás si během prázdnin plánuje dovolenou. Někdo jí dostane v podstatě nařízenou, někdo má problémy si alespoň týden vyčlenit, přesto téměř všichni můžeme na konci léta říct „Byl jsem na dovolené“. Kde a s kým letos strávíte tu vaši? Nebo už máte po dovolené? Užili jste si jí podle představ? Ať už jsou Vaše plány či zážitky jakékoli - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
Ivo Mašek (10205)|31.7.2009 17:57
U nás je to jednoduché. Máme dvě babičky, takže část dovolené v Č. Třebové a okolí a další část dovolené v Liberci a okolí (s návštěvou úzkokolejky u sousedů / Zittau - Kurort Oybin a Jonsdorf)
StD (8612)|31.7.2009 22:26
AHáaa- Husky14 je na dovolené, tak okurkové thema = "dovolenou" (3 dny) mám právě za sebou, strávenou vymáháním přislíbeného úvěru z banky dva dny po smluvně dohodnutém termínu a jeden den koupě auta. Ještě jeden den zaberou "bezúplatní" přeplacení magistrátní úředníci/úřednice a bude klid. Zbytek si vyberu v listopadu/prosinci při venčení své emigrované čuby v Londýně. Vy budete mít "PO", já "PŘED", heč... :D :BB:
HiLow (0)|1.8.2009 06:34
Letos je tolik práce, že dovolenou bohužel nestíhám. Tak až příští rok.
Pytkin (7947)|1.8.2009 10:02
Ja som si dal spravit pergolu na terasu .. takze leto je pod pergolou ..
Doom (2331)|3.8.2009 08:45
v práci. nahromadily se nám tři větší zakázky :-)