Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 74 z 526 PrvníPrvní ... 2464727374757684124174 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,096 až 1,110 z 7878

Téma: Diskuse k víkendové filmové hádance

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

No dnes by to mal hudobny fanusik uhadnut do 3 minut .... tak uvidime
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Já také nemám nic proti Lexxxíkově návrhu - mě to práci "výpočetního střediska" nepřidá ani neubere...

Tak už možno zadávat, odbyla 1400...

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od lexxxa Zobrazit příspěvek
    asi jsem tam mel dat vetsi smajliky,dva bylo ocividne malo

bylo to preci mysleno z legrace ,musel jsem si trosku rejpnout,ty jsi to vzal jako ze to myslim vazne
    v pohode, len mi to nepripadalo na 100% ako fór , keď si bol taký znechutený záverom súťaže ... ale sranda musí byť

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

...no tedy?! Na jaké stránky jsem se to s tím "188" z dnešní hádanky dostal? Shocking, terrific!

Edito: Nemá to být náhodou správně (podle kódu LAPD) "187"??? Nějaká chybička v překladu?
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 08-01-2011 v 18:11

Registrace
    May 2009

188 je pocet (niecoho).

Staci pridat spravne slovka do googlu a vysledok mas dokonca na prvej strane vysledokov. Ale viac neprezradim.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

No já vsadil na "Code 187" a něco mi to i se žábama vyhodilo, ale jistý si nejsem. YT dnes nějak stávkuje.

Je tu pravidelně Avatar uživatele robky
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    No já vsadil na "Code 187" a něco mi to i se žábama vyhodilo, ale jistý si nejsem. YT dnes nějak stávkuje.
    Stando, jak to, že nehľadáš podľa textu piesne? Vždycky si to tak robil ..... na žaby sa vybodni

Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od robky Zobrazit příspěvek
    Stando, jak to, že nehľadáš podľa textu piesne? Vždycky si to tak robil ..... na žaby sa vybodni
    refren vyhodi prilis vela vysledokov

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od robky Zobrazit příspěvek
    Ne ne, otevřeně jako chlap přiznávám, že některým babám prostě nerozumím... A to nerozumím ani dcéři, když spustí na služebnictvo English s kadencí kulometu Maxim 08/15...

Edito: mimochodem mám už odhádáno, tak mohu žvanit a jsem zvědav, jak budu odmocněn na dvacátou... Mám už na vás nachystán takový pěkný etnický hudební rébus od Scotta.
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 08-01-2011 v 19:24

Je tu občas Avatar uživatele lexxxa
    Registrace
    Jul 2009

Vítejte v novem rocniku VFH

dneska dobry start do sezony,asi za 15 vterin jsem to mel,takze very íííííííííííííííííííííííííííííízy

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Vítejte v novem rocniku VFH

dneska dobry start do sezony,asi za 15 vterin jsem to mel,takze very íííííííííííííííííííííííííííííízy
    Tak když už nemáš co dělat, tak jdi vedle do Šablony trochu uklidnit toho našeho r34ktora... Buďto udělejte hlasování platné pro tuto neděli, nebo se poperte, ale já bych rád v pondělí počítal podle "obecně uznávaných" pravidel.

Je tu občas Avatar uživatele lexxxa
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    Tak když už nemáš co dělat, tak jdi vedle do Šablony trochu uklidnit toho našeho r34ktora... Buďto udělejte hlasování platné pro tuto neděli, nebo se poperte, ale já bych rád v pondělí počítal podle "obecně uznávaných" pravidel.
    no popravde r34ktor hadal cca 12x z 52 kol,IMHO by se o pravidlech treba mohlo hlasovat,ale predevsim bych uprednostnil nazor tech co se venuji soutezi na 100%- Editor,robky,StD,vivid.sk,NHKG,ja

bez urazky a z respektem,to by taky mohli vymejslet pravidla i ti co jednou nahodne hadali,coz si nemyslim ze by bylo to prave,nic proti r34aktorovi,jen ze by nebylo dvakrat spravedlive si do toho moc nechat mluvit,a osobne si myslim,a za tim si stojim,ze ty jsi soutez vymyslel-tudiz pravo VETA je na tobe,takze at se ti to libi nebo ne,udelej jasnej zaver a zverejni jasnou a strucnou bodovou tabulku-navrhu mas vic nez dost,ale vyber si co se ti zda nejlepsi-proste to tak vidim ja

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

no popravde r34ktor hadal cca 12x z 52 kol,IMHO by se o pravidlech treba mohlo hlasovat,ale predevsim bych uprednostnil nazor tech co se venuji soutezi na 100%- Editor,robky,StD,vivid.sk,NHKG,ja

bez urazky a z respektem,to by taky mohli vymejslet pravidla i ti co jednou nahodne hadali,coz si nemyslim ze by bylo to prave,nic proti r34aktorovi,jen ze by nebylo dvakrat spravedlive si do toho moc nechat mluvit,a osobne si myslim,a za tim si stojim,ze ty jsi soutez vymyslel-tudiz pravo VETA je na tobe,takze at se ti to libi nebo ne,udelej jasnej zaver a zverejni jasnou a strucnou bodovou tabulku-navrhu mas vic nez dost,ale vyber si co se ti zda nejlepsi-proste to tak vidim ja
    No já už jsem snad to svý VETO v pátek napsal, co se přijalo (zavelel jsem), jinak bych si připadal jak Plastic Bertrand tady v tom (mimochodem dobře udělaném) videu...

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

ja sa prispôsobím

// Stando, díky

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

NZ. @Vivid, tak jak? Už je ta dvacítka překonána?

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-04-2011, 23:25