Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 524 z 526 PrvníPrvní ... 24424474514522523524525526 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 7,846 až 7,860 z 7878

Téma: Diskuse k víkendové filmové hádance

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Jo, to už budu pár dnů začínat novou šedesátku, to bude sranda!
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

No tak tě vítám v "klubu" těch, co si důchod neužijou, ale zaplatili druhým...

Je tu pořád Avatar uživatele sirdo
    Registrace
    Aug 2007

mirekv: tak ked ti prve odpovede pridu az v nedelu a aj to len od dvoch ludi tak to nemusi byt clovek Sherlock Holmes, aby mu docvaklo, ze ta hudobna ukazka a zatial dodane napovedy velmi nepomohli. ja tvoje hadanky neignorujem len proste tvoj styl zadavania je dost tazky o com si sa uz neraz presvedcil nizkou ucastou a ked pomocov danej napovedy v dany den (samozrejme chceckujem PIA-NE) nevylustim film do 15 min tak davam odval...

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Tak na zítra už mám na vás holenkové nachystáno - musel jsem to rozložit do 3 souborů, aby se ta qualitka nahraná v Abbey Road Studios sem vůbec vlezla, ovšem zadání čekejte až někdy v průběhu odpoledne mezi 1400 až 1800 hod., až dorazím z práce a stihnu to ručně-stručně sepsat... Odcházím na

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Máte to tam!

P.S. Kdyby někdo netušil, co má za spojitost ta připojená píseň, tak její název je o tom, že "už zas' dupou králíci"...
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 01-04-2016 v 17:27

Je tu pořád Avatar uživatele RossiD
    Registrace
    Aug 2008

Tak to tam máš, jinak pěkný song

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Který myslíš, ty Pixies nebo ten rapperovskej song uprostřed? Mě se osobně nejvíc líbí ta poslední věta v ukázce c).

Registrace
    Aug 2008

Ukázka a)

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Jak tak tady hledím na ty nulové reakce, tak jste dnes měli poslední možnost se tu projevit a říci otevřeně, co se komu líbí/nelíbí. Křiváky volící prd*lí nemám rád. Proto to tu vše k dnešnímu dnu zamknu a Schluß! A to jsem si o některých myslel, že to jsou přátelé.

Je tu pořád Avatar uživatele sirdo
    Registrace
    Aug 2007

klud, toto bolo EASY len skleroza trochu zapracovala a neskoro som sa spamatal, ze to je uz nedela a ja som este ani nepozrel zadanie hadanky ...

Registrace
    Mar 2004

Nenápadná páteční podvečerní sešlost se změnila v dvoudenní tah, takže na internet, natož hádanku nebylo ani pomyšlení. Jo kulatiny je třeba prožít, člověk v tomto věku je rád, že se druhý den vůbec probudí!

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od mirekv Zobrazit příspěvek
    Nenápadná páteční podvečerní sešlost se změnila...
    Kecy, kecy, kecičky - v PÁ v době zadání jsi tu byl zalogovaný a vyhledání čtyř slov refrenu první ukázky by tě jistě v Gúglu zavedlo na správnou adresu i s ilustrací traileru na YT, stejně jako jsem si to ověřoval sám během 20 vteřin...

K ostatnímu NO COMMENT. Jestli to takto zopakujete i příště, tak to už to tu opravdu nemilosrdně zamknu, nechám smazat a čumilové mají po p**i. Nevadí mi, když mě někdo pošle do Pr**** za zadání naprosté ptákoviny (navíc to dělám schválně), diskuse tříbí názory, ale ignoranci opravdu nesnáším. Navíc když vládne v celé této republice (a nejen v ní), tak proč si s ní ještě kazit vlastní soukromou zábavu??!! To ať mi někdo rozumně vysvětlí.

Registrace
    Aug 2008

Beru na vědomí páteční zadávání hádanky, bude však až v podvečerních hodinách - cca v 18.00 hod.

Registrace
    Mar 2004

Tak tuto p*čovinu bych neuhodl ani náhodou! Oznamuji, že s hádankami končím a přeji zbylým šťastné pokračování!

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Děkuji za "rozumné" vysvětlení neschopnosti opsat čtyři slova... S Bohem a šáteček.

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-04-2011, 23:25