Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 491 z 526 PrvníPrvní ... 391441481489490491492493501 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 7,351 až 7,365 z 7878

Téma: Diskuse k víkendové filmové hádance

Je tu pravidelně Avatar uživatele robky
    Registrace
    Feb 2007

chvíľku strpenia .... pomôcky som žiaľ ďalšie nemohol/nestihol zadať (výpadok elektriny a následne som musel súrne odcestovať) ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Feb 2007

musím konštatovať, že výkon hádačov bol tento víkend úúúúplne biedny ...
    máte to tam

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

No to bych neuhádl...

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Viděl jsem kdysi dávno, ale hudbu jsem si již s tímto filmem do spojitosti nedával.

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Taky bych to nedal, DiCapria od Titanicu nemusím, navíc tyto filmy jdou mimo mně. Příště zase nehádám, možná v neděli odpoledne, jak přijedu domů, ale to budu plný kulturních zážitků (fesťák Brutal Assault).
    Naposledy upraveno uživatelem mirekv: 04-08-2015 v 13:29

Je tu pořád Avatar uživatele RossiD
    Registrace
    Aug 2008

Uff, to je štěstí, tolik hádajících a já jsem totální vítěz a ještě zadávající .Pokud to bude někoho zajímat (a pokud bude někdo chtít hádat), hádanku zadám v pátek až v 18.00 večer, dříve to opravdu nejde. V případě nějaké změny dám včas vědět.
    To abych zadal něco z Večerníčka, aby to všichni dali a já měl alespoň nějakou účast .....

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Nevadí, já budu stejně v pátek "hlídat oficínu" až do čtyř. Jen abych přežil to vedro - to se zas' bude kouřit z hlavy... Teď jsem jel před hodinkou z práce a nedalo se ani sáhnout na karoserii, jak byla rozpálená jak žehlička, uvnitř 50 a to jsem měl celý den otevřený ventilačky na palec... Vzadu v kufru kanystr desítka s rezervou je nafouknutý jak koule!

BTW Ten Robkyho film jsem neviděl, ale tohle o něm je prostě typický...

The island was initially chosen by location scouts for Fox Studios not because of its astounding natural beauty, but because of its potential for a landscaping rethink. The script called for a clearing on the beach large enough to play football, so they bulldozed a whole heap of the native trees and vegetation. They also planted a hundred non-native palm trees just to get the right look, essentially introducing an exotic species to the island that could threaten to take over and effectively change the habitat forever. While the whole thing was an eyesore for the locals, the real damage didn't come until the filmmakers left the island. The usual seasonal storms hit the beach, but this time the sand dunes didn't have the protection of their natural vegetation. They collapsed immediately and washed out to sea, damaging the fragile coral reef on their way out.

Environmentalists were outraged and accused the filmmakers of bribing the Thai government to get around pesky legal issues; for instance, the National Park Act, which was specifically designed to prevent this exact sort of thing. The ugly back story is that Fox donated the equivalent of $100,000 to the Royal Forestry Development in Thailand; the normal fee for filming on the island is less than one percent of that. Magically, they were allowed the freedom to remodel the island as much as they pleased after the money changed hands.

Environmentalists were understandably furious. They sought legal action against Fox Studios, its local coordinator Santa International and Thai government officials. Seven years later, the court penalized the film company for unnecessary ecological destruction and ordered them to repair all environmental damage to Maya Beach, which is a nice sentiment until you consider that that's not just planting a couple trees. They are expected to rebuild the marine life population they wiped out, and these are people who couldn't tell the difference between types of palm trees.

In a fitting twist, the message of the movie is that trying to preserve an untouched paradise is futile.

Naposledy upraveno uživatelem StD: 04-08-2015 v 15:59

Registrace
    Aug 2008

Tak malá změna, vypadá to, že budu zítra doma - hádanka tedy zcela nestandardně (v mém případě) přesně ve 14.00 !!! Bude to sakra "těžké" a účast tedy očekávám mizernou (žádnou), tak si to asi i sám odhádám a příští týden zadám novou ještě těžší . Hlavně mne pak někdo z toho koloběhu vysvoboďte, v září mizím na 3 týdny za hranice všedních dní a neměl by kdo zadávat a hádat

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Jj, zítra odpoledne budu z práce "na příjmu", vhodné by rozhodně bylo zařadit něco náročnějšího odpovídající povětrnostním podmínkám... Něco jako dědeček Mrazíček s Nastěnkou by nebylo na skladě?

Registrace
    Aug 2008

Mrazík to asi opravdu nebude, ale řekl bych, že hádaný snímek je neméně znám, minimálně v naší zemičce

Registrace
    Feb 2007

tvl, snad ne tři oříšky ?

Registrace
    Aug 2008

Tak "Mrazík" je ►► ZDE ◄◄ ☻☻☻

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Hmm, já si to musím nechat až na doma, tady se mi porád stahuje jen "attachment.php" ...

Registrace
    Aug 2008

Raději nech a k tomu cestou domů pořiď nějaké to osvěžení, je to dnes extrémně složité - jak jsem již anoncoval výše

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

I ty filuto. Máš to tam. Snad správně.

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-04-2011, 23:25