Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 488 z 526 PrvníPrvní ... 388438478486487488489490498 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 7,306 až 7,320 z 7878

Téma: Diskuse k víkendové filmové hádance

Je tu pořád Avatar uživatele RossiD
    Registrace
    Aug 2008

Beru na vědomí a pokud se nic nestane, hádanka bude tentokrát již ve 12.45 (pátek 10.7.).Samozřejmě o případné změně zde budu informovat.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele sirdo
    Registrace
    Aug 2007

tak ono by bolo celkom dobre keby aspon nedelne napovedy boli jak pre blbych. film som videl, ale podla napoved som ho neuhadol...

Je tu pravidelně Avatar uživatele robky
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od sirdo Zobrazit příspěvek
    tak ono by bolo celkom dobre keby aspon nedelne napovedy boli jak pre blbych. film som videl, ale podla napoved som ho neuhadol...
    mno, Denzel "prvý americký prezident" natočil od roku 2010 šesť filmov - G a yutube na cca. 5 minút. Samozrejme podľa prvých pomôcok ani ťuk, nič čoho by sa dalo chytiť

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od sirdo Zobrazit příspěvek
    ...ale podla napoved som ho neuhadol...
    Jáák?? Dyk jsem ten postup (pro blbý = mne) napsal tady níže - 1) "první president" = Denzel Washington; 2) "druhá dekáda" = projít si jeho filmy od 2010 a 3) najít ten, který se jmenuje stejně jako seriál... Pak už jen stačilo zadat heslo titul+soundtrack na YT a hned jsem slyšel ukázku.

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Std: Presne tak. Plus hned v uvodu jsem se odvolaval na "prostredi pro kutily" , protoze zaver filmu se odehrava v nejakem Baumartu. Sobotni napovedy byly mireny na dve hlavni postavy ve filmu. Nedelni napovedy jsem daval pokud mozno jasne smerovane do cerneho. Zadaval jsem indicie podle vysledovanych postupu, ktere tady pro zadavani pouzivate.
    Naposledy upraveno uživatelem RoPo: 07-07-2015 v 21:54

Je tu pravidelně Avatar uživatele robky
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od RoPo Zobrazit příspěvek
    Std: Presne tak. Plus hned v uvodu jsem se odvolaval na "prostredi pro kutily" , protoze zaver filmu se odehrava v nejakem Baumartu.
    ááá, tak takto ... ja som hľadal niečo, čo sa odohráva v dielni. Žeby bol Bau-niečo lepšie prostredie pre kutila

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od robky Zobrazit příspěvek
    lepšie prostredie
    O "lepším prostředí" jsem nepsal. Jen prostě "prostředí pro kutily". Tak snad příště

Registrace
    Aug 2008

Velice se omlouvám, ale velmi narychlo sem dávám hádanku již teď, musím odjet dříve než jsem plánoval (cirka před necelou hodinou jsem se tuto změnu dozvěděl). Snad se na mne nebude nikdo zlobit .... Pokud bude někde opět nějaká chyba, opět omluva - jsem v časové tísni ... Hádanka je ►► ZDE ◄◄

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Máš to tam - pěkně "čitelná" hádanka podle music, byť pěnici neznám... A hlavní scifista/mysterista chybí.

Registrace
    Aug 2008

Děkuji za pochvalu, sobotní malá nápověda pro tápající ►► NA TOMTO MÍSTĚ ◄◄

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Mno ale trochu opatrně s tím tvrzením v úvodu: ...takřka postrádá počítačové efekty...

Jinde se ale dočteš, že: "...Unfinished scenes that were to feature (xxx) were dealt with by rewrites and digital special effects." což ve výsledku spolu se souběžným soudním sporem skoro zdvounásobilo výslednou výrobní cenu...

Registrace
    Aug 2008

Já se právě tam jinde dočetl, že ony počítačové efekty zabraly cirka 4 vteřiny, proto to "takřka postrádá" ... mohl jsem to samozřejmě podat jinak

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

No ale v tý době "4 vteřiny" zpracovávané na Crayích něco stály... To tehdejší 486 jen tak levou zadní nezvládly.

Registrace
    Aug 2008

Jj, to je jasné

Registrace
    Aug 2008

Tak dovolenkáři, je Vás jako šafránu a i když si nemyslím, že další nápověda pomůže ►► TADY JE

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-04-2011, 23:25