Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 484 z 526 PrvníPrvní ... 384434474482483484485486494 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 7,246 až 7,260 z 7878

Téma: Diskuse k víkendové filmové hádance

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Mě se neomlouvej. To mirekv je pachatel, co se neumí/nechce poučit ze svých chyb, včetně zamrzlých politických názorů... Já si jen rád rejpnu, když mi k tomu někdo poskytne příležitost-

Zkrátka píšu si u mirekv další poznámku za nepořádnost do Třídnice zvláštní školy.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

No bóže, nadpis dávám stylem C/V , tak jsem jej asi zkopíroval z předchozího příspěvku. Ale nějak nechápu tu poznámku k vkládání přílohy do textu, to je snad přednost a když to někdo umí...

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Jó když je někdo línej použít hlavu na napsání devíti (9) správných znaků, stejně jako naučit se druhý preferovaný způsob ze dvou (2) možností vkládání, to už je na pováženou! Tebe halt asi za dětských let hodně málo otloukali. Lenochy nerad, mám pak chuť vynahradit jim to zameškané otloukání dodatečně.

P.S. Pokud příště tento svůj "omyl" C/V zopakuješ, že si to po sobě nepřečteš/neopravíš, tak to bude neplatné. Ber to jako žlutá karta = Varování/Warnung/Warning!
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 09-06-2015 v 16:23

Registrace
    Mar 2004

Za chybu v nadpisu odpovědi se omlouvám, stalo se ve snaze být co nejrychlejší, ale pořád nechápu kritiku přidávání příloh, prosím o osvětu, co dělám špatně!!!

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Po "padesáté první" OPAKUJI pro natvrdlé, dáváš to do textu (inLine), místo připojení jen jako jednoduchá příloha (BEZ STISKNUTÍ tlačítka inline!). Jen v takovém případě je viditelná statistika počtu stažení, což mě jako zadávajícího, soutěžícího i jako sudího rozhodně DOST zajímá.

Registrace
    Mar 2004

To jsou mi novinky teda, že to do teď nevadilo! To mi schválně ukaž aspoň jediné varování z těch 51.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Já to kvúlivá tobě asi budu po práci teď listovat, kolikrát jsem ti to už za ta léta troubil a sr*l jsi na to dál. Na to jsem zase líný já. Já vycházím z toho, že každému normálnímu jedinci to stačí říci jednou. Chytrému napověz, blbého kopni. Tudíž Helpu už bylo dostatek, teď už se bude jenom kopat.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Ola, zadání bude dnes trochu late. Jsem sice už doma, ale ještě nemám nic vymyšleno a připraveno - a v tom vedru to jde dost blbě.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Pozdě, ale přece... Tak do toho, Hujerové.

Registrace
    Mar 2004

Čekám na další nápovědy, z těchto by to nevydedukoval ani Sherlock Holmes (pokud teda tento film neviděl).

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

...a post #7208 z 31.5.2015 v tomto threadu a zmíněný v nápovědě ti nestačí? Já to říkám furt, že máš hlavu na 2 věci. Už bys' věděl herce i režiséra a jeho předposlední film žánru xxxxx už je jen otázkou najít si ho v tabulce.

Edito: Lehce opraven úvod nápovědy - není S. jako S. křestním jménem John...
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 14-06-2015 v 14:18

Registrace
    Mar 2004

Ten režisér se Standovi v nápovědě vymknul z ruky! Já navíc na nějaké velké hádání neměl, v pátek operace, pak psaní revizních zpráv a navíc to vedro...

Je tu pořád Avatar uživatele puschpull
    Registrace
    Oct 2005

Film Joe Kidd jsem viděl, možná 3x, ale vůbec mi ze zadání nenapadlo. Takže jsem toto kolo vynechal.

Je tu pravidelně Avatar uživatele robky
    Registrace
    Feb 2007

Máte to TAM

Registrace
    Mar 2004

Úplně jsem zapomněl, že je dnes hádanka. Pozdě, ale snad přece!

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-04-2011, 23:25