Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 470 z 526 PrvníPrvní ... 370420460468469470471472480520 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 7,036 až 7,050 z 7878

Téma: Diskuse k víkendové filmové hádance

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od mirekv Zobrazit příspěvek
    ...Scientologie a sci-fi jsou naprosto odlišné pojmy.
    Ovšem vycházející z naprosto stejné premisy klamu/sebeklamu, což každý normální ateista považuje za škodlivé. A k tomu říkával můj děda: "Svět chce býti klamán." Proto se hrabe ve stále stejných sr*čkách a nedělá nic užitečného.

Obojí slouží jen k upevnění moci, pomocí peněz uplatňovaných neveřejně z pozadí.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

A Křesťanství či jiná náboženství ne? Já jsem velký nadšenec astronomie a astronautiky, vědy a techniky vůbec a k tomu sci-fi prostě patří! Je to prostě lidské snění. Scientologové a jiné sekty oblbují lidi cíleně, což se o sci-fi nedá říci!

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od mirekv Zobrazit příspěvek
    A Křesťanství či jiná náboženství ne? Já jsem velký nadšenec astronomie a astronautiky, vědy a techniky vůbec a k tomu sci-fi prostě patří! Je to prostě lidské snění. Scientologové a jiné sekty oblbují lidi cíleně, což se o sci-fi nedá říci!
    No přesně to lze o dnes hádaném filmu nejen říci, ale i tvrdit a argumenty na základě účastníků patřičně úspěšně dokázat. Je to totiž tak okaté, že jeden žasne, jak jsou lidi blbí. A už vůbec není rozhodující, do jak líbivého staniolu to (úmyslně nepojmenovávám) zabalí a jak se ti to možná může zdát zajímavé.

Jen si ho pěkně in natura poslechni (tu citaci T.C. na začátku ti rád přeložím - "Jsme zodpovědni za to, abychom lidi donutili věřit, že my jsme ti vyvolení, kteří vytvoří novou realitu. Ti kteří tu budou vládnout..." :

https://www.youtube.com/watch?v=R7K-ieafIgg
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 05-04-2015 v 12:02

Registrace
    Mar 2004

Hm, to už nemá cenu.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Tak ten hádaný film jsem v životě neviděl a ani nevím, že existuje. .... asi kravina, nó

Registrace
    Mar 2004

Podle Philip Kindred Dicka bylo natočeno více vynikajících sci-fi, vsadím se, že jsi neviděl žádný, co třeba Total Recall?

Registrace
    Apr 2004

Musel jsem si najít na webu filmovou ukázku. Něco mě to říká, možná jsem viděl, ale asi mě to neoslovilo (některý "lidi" jsou tam fakt škaredý a hodně divný ), takže jsem nezakoupil originál. Ne, že bych neměl rád scifi, ale i v tomhle žánru je už pěknej bordel

Registrace
    Mar 2004

Total Recall jsou dva. Slavný je ten z r. 1990 se slovutným Arnoldem, je také novější verze z r. 2012, která je taková no... CSFD 82%/63%.

Je tu pořád Avatar uživatele puschpull
    Registrace
    Oct 2005

mirekv: díky za zadání krásného filmu i za !bodíky" za vítězství.
    P.S. sci-fi také miluji (ale těch dobrých je jen minimum)
    Viděl jsem předevčírem podruhé Interstellar a to je parádní film. Jistě v mém osobním TOP 5 sci-fi filmů (možná o TOP 3)

Je tu pořád Avatar uživatele sirdo
    Registrace
    Aug 2007

hadanku mam nachystanu. v piatok mam sice nejake behania po doktoroch a policii, ale mal by som to stihnut o 14:00 zadat...

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Výborně, už se těším. Jinak FYI: od 21. t.m. budu opět zaměstnán na plný úvazek (s patřičnou internetí konektivitou), takže se těšte, holenkové! Byl jsem z 21 zájemců vybrán jako jediný vhodný, jehož překlad zkušebního textu (technická dokumentace) byl okamžitě použitelný... Inženýři, magistři a jiná havěť se stážemi v cizině a věkovým průměrem <30 se nechytala!

Registrace
    Apr 2004

...........

Je tu pořád Avatar uživatele RossiD
    Registrace
    Aug 2008

Gratuluji

Je tu pořád Avatar uživatele interfernet422
    Registrace
    Apr 2009

Stando gratuluji!

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Zapít není zatím čím (v peněžence jediná 1 Kč mince, na kontě 3,47 do výplaty 18.4.), takže oslavy se odkládají... Nicméně radost mám a s chutí si konečně za sebou RÁD bouchnu dveřmi na Úřadu práce, který pro mě za těch 4,5 roku neudělal naprosto nic, jen buzeroval a posílal na nesmysly, kde jsem jenom zbytečně ztrácel čas a nemalé peníze za cestovné... I tohle jsem si přes internet sehnal sám. BTW poslední jejich "hit" byl, abych šel dělat "kosmetika/ošetřovatele veřejných prostranství", česky metaře do Uhříněvsi za 11k hrubého placených z fondů ESF EU pro neumístitelné přestárlé nezaměstnané, ovšem jen dojíždění by mne stálo přes 1k měsíčně... Jako by nevěděli, že mám už přes 2 roky pro podvýživu s ohledem na nedostatek potravy sníženou pracovní schopnost a nemohu vykonávat fysickou manuální práci. I tu fakturu za prohlídky u doktora si museli zaplatit. A tu nabídku práce jsem nesměl odmítnout, jinak by mě vyřadili z evidence a vylepšili si tak statistiku. Je to Kocourkov na quadrát.

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-04-2011, 23:25