Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 440 z 526 PrvníPrvní ... 340390430438439440441442450490 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 6,586 až 6,600 z 7878

Téma: Diskuse k víkendové filmové hádance

Je tu pořád Avatar uživatele RossiD
    Registrace
    Aug 2008

Také je mi z té hojné účasti nějak , výsledky jsou ►► ZDE ◄◄
    Za chvilku si tu budou předávat štafetu dva hádající, nebere mi to rozum, proč na to každý kašle - těch 5 minut přemýšlení nikoho nezabije a zkuste mi to někdo vyvrátit Já chodím do práce od nevidím do nevidím, občas už opravdu padám na "hubu" a přesto jsem nevynechal ani jedno kolo ....... o to mne více štve ta neochota ostatních. Je mi jasné, že nikoho nelze nutit do soutěžení, ale jednou jsme se tady na to dali, tak sakra musíme bojovat - NE????
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Tak, tak, má řeč. Teď jsem doklouzal domů z práce - jsem zvědav, jestli se zítra do toho auta vůbec přes tu vrstvu ledu dostanu...

Je tu pořád Avatar uživatele sirdo
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od RossiD Zobrazit příspěvek
    Také je mi z té hojné účasti nějak ,
    no blbo ti musi byt lebo v grafike si zadavatela urcil spavne, ale v textovej casti uz nie ...

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

No vidíš to a mě to uniklo, ani jsem to (jsem se) tentokrát nerozpočítával. Tak to zase bude další mirekv-sci-fi?

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Podle tabulky budu fakt hádat já, jesli sci-fi nevím. K té účasti: Za měsíc jsme přišli o 3 hádající, jen jeden odstoupil oficiálně. Jesli to tu trvale klesne na 3 - 4 účastníky, tak taky končím.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Tohle stádovité uvažování nějak nechápu (=další nepěkný slovanský rys povahy)... Tak halt asi budu zadávat jenom já jako na začátku a od ledna to tu zavřu, neboť úplně zruším internet - nemíním platit po zdražení UPC o 4 % měsíčně 600 Kč jenom za to, abych mohl zaplatit inkaso z účtu a zadávat tady VFH, to se mi moc nerentuje...

Je tu pořád Avatar uživatele RossiD
    Registrace
    Aug 2008

Už jsem to opravil, omlouvám se - to bylo z rozčilení K počtu hádajících už se raději vyjadřovat nebudu .....

Je tu pravidelně Avatar uživatele Konďa
    Registrace
    Aug 2012

[QUOTE=mirekv;500678]Vy ho někteří znáte osobně, já jen tady z fóra, ani sz jsme si nepsali, pro mě to není divné, že někdo prostě zmizí, to mohou doložit místní pamětníci srazů...
    Reakce: Já píďoše osobně neznám, znám LU, krásné prostředí, kolem lesy, byl jsem tam před třemi lety. Nejhezčí relax po mé práci... A fantastičtí lidé... Možná vás tam zval. Pro mě asi nejhezčí prázdniny.
    Pro mě je divné, pro vás možná ne, že po cca 7 - 8 letech zmizel z TV- freak. Vždy se snažil hádat, nebo řešit nějaký technický problém. Tak ho znám.
    Byl bych rád Mirku, pokud bys měl pravdu... Ovšem za ta léta nevynechal nikdy měsíc... ani týden. I v LU jsme řešili VFH.
    S jeho tatou jsme se pokoušeli hádat v LU za něj, když tam nebyl.
    Není pravda, že zmizel jen tak, že třeba nemá čas. To na něj vůbec nesedí... Něco se stalo. Nezlehčoval bych to...
    Já asi hádat budu...

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Z původního TVFreaku už jsme tu snad asi jenom 3 (slovy tři) pamětníci. Já, Standa a Mirek. Jestli jsem na někoho zapoměl, tož se omlouvám. A že nás bylo opravdu jak hejno much. Všichni fuč.

Registrace
    Mar 2004

Máte to tam, tentokrát to není sci-fi. Doufám v hojnou účast, není to těžké!

Je tu pořád Avatar uživatele puschpull
    Registrace
    Oct 2005

Zkusil jsem "výstřel od boku" uvidím ...

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Tak nevím - na první poslech mi to nic neříká, snad jen (možná) autora hudby a filmový žánr, ale jinak 0. Počkám si na úplnou nápovědu.

Registrace
    Aug 2012

Hudba je pro mě známá, ale zatím nevím...

Registrace
    Aug 2012

Tak jsem to zkusil...
    Vzhledem k počtu nápověd by to byl úspěch. Hudba klasická, westernová. Líbí se mi...
    Pokud bych vyhrál zadávání, mám jeden film v záloze, také moc sněhu kolem...
    Pro mě trochu srdeční záležitost, neb velmi podobný osud jako někoho z rodiny. Nápověda pouze pro píďu, takže žádná...
    Naposledy upraveno uživatelem Konďa: 05-12-2014 v 20:28 Důvod: doplnění

Registrace
    Mar 2004

Je tam sobotní nápověda.

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-04-2011, 23:25