Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 422 z 526 PrvníPrvní ... 322372412420421422423424432472522 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 6,316 až 6,330 z 7878

Téma: Diskuse k víkendové filmové hádance

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Tak účast je jen teoretická úvaha. Je zajímavé, že mám takhle rozseto dost kamarádů a nikde se nedá přespat! Chvástají se akcemi, ale spaní tak pod mostem. Přitom doma jsem schopný ubytovat i 10 lidí a na Pradědu po domluvě i víc.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele píďa_m
    Registrace
    Dec 2008

souhlas s Mirkem. My tu /v CA/ můžeme ubytovat až 4 lidi na přespání, ale kdo by se sem tahal, že?

No a v LU i daleko více, jenže už nemůže /tat./ zajistit prohlídku Klínovce, páč legislativa ČTÚ.. -přístup tam má, ale vyhláška prý už nedovoluje přístup odpovědná osoba + návštěva.

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

...tak teď jsem dorazil, máme sečteno+odevzdáno. Naštěstí byla většina voličů slušná a křížkovala jen celé strany, takže "křížovkářů" napříč spektrem bylo méně. Nejvíc mě dojala romská menšina - dostala celé 3 hlasy...

Registrace
    Dec 2008

asi se u vás místní "matchos" nedostavili, chyba v instruktáži?

.. pan StD zjevně ještě nečetl moji doplnění sobotní nápovědy: čekám po obědě pojeb, teda = "proškolení".

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Dyk jsem včera psal, že až v neděli (jestli vůbec), teď jsem to viděl jen letmo a nic nezkoumal. Už mám dneska dost. Měli jsme tam v komisi jednoho idiota (za TOP09) a nic není horšího než srážka s blbem, který vše sabotuje a jen žvaní.

Je tu pravidelně Avatar uživatele Konďa
    Registrace
    Aug 2012

souhlas s Mirkem. My tu /v CA/ můžeme ubytovat až 4 lidi na ...
    No a v LU i daleko více...
    Já čekal, že mě píďa podpoří, když zná situaci u nás a ne že bude psát kolik lidí může on přijmout.
    Holt ukázal se jako malý podrazáček...
    Mizím do svých komnat...
    Naposledy upraveno uživatelem Konďa: 11-10-2014 v 20:49 Důvod: korekce

Registrace
    Dec 2008

TO Konda: negativ...
    Ale radeji nic o setkávání.. /Ty máš barák, tak jsem se domníval.../, asi špatně.
    Ctěl jsem jen pomoct. Ale jako většinou dobrý skutek /nápad/ byl zase po zásluze potrestán.

---------- Doplněno v 22:12 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 22:08 ----------

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    Dyk jsem včera psal, že až v neděli (jestli vůbec), teď jsem to viděl jen letmo a nic nezkoumal. Už mám dneska dost. Měli jsme tam v komisi jednoho idiota (za TOP09) a nic není horšího než srážka s blbem, který vše sabotuje a jen žvaní.
    chápu, v pohodě.

Registrace
    Aug 2012

ad píďa
    Ale radeji nic o setkávání.. /Ty máš barák, tak jsem se domníval.../, asi špatně.
    Jaké setkávání máš na mysli? Já o žádném nevím... Domníval ses špatně, barák nemám, jsem tu něco jako v podnájmu. Za dobrý skutek se trestá a za chvástání taky
    Čím si mi chtěl pomoct? Souhlasem s Mirkem? To jsi podpořil jeho myšlenku, ne moji. Mirek má samozřejmě pravdu, jenže neví okolnosti. Pesimista je informovaný optimista
    Za trest, kdyby vycházelo zadávání na mě, seženeš ještě jednoho hádače, aby se to posunulo Ale pšššt... Mám na konci týdne jinou zábavu /ta škola/ i když i to by se nějak snad dalo na tom strašném krámu co mám v kabinetě...
    Naposledy upraveno uživatelem Konďa: 12-10-2014 v 06:55 Důvod: doplnění

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

...čéče píďo, jak to, že tě na to pustili, když je to od 13 let v doprovodu rodičů?! (PG-13)

Registrace
    Dec 2008

TO Std: páč mi je over 16y a mom do kina semnou nemusí chodit.
    Add: tady je to fakt přísné: do kina vstupu jsou 4-th categorys.
    -To má SAtG zmáklý. teda jak je to tu a asi na Sky koukání.-

Jinak tady o weekends, běží v TV vraždy a střílečky a nemožný rádoby sci-fi od rána. Ale do kina nemůžeš.
    Naposledy upraveno uživatelem píďa_m: 12-10-2014 v 23:15 Důvod: grammar

Registrace
    Aug 2012

Jinak tady o weekends, běží v TV vraždy a střílečky a nemožný rádoby sci-fi od rána. Ale do kina nemůžeš.
    - typická falešná Amerika

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Tak v US mám pár kamarádů co tam žijí nebo žili a vykládají pro Evropana neuvěřitelné historky, hlavně co se týká zákonů. Navenek liberální, ale v podstatě policejní stát (teda federace). Já bych tam teda žít nechtěl. Navíc své blbé názory a rady šíří do světa, viz třeba řešení naší cikánské otázky.
    Naposledy upraveno uživatelem mirekv: 13-10-2014 v 06:31

Registrace
    Aug 2012

Citace Původně odesláno od mirekv Zobrazit příspěvek
    Tak v US mám pár kamarádů co tam žijí nebo žili a vykládají pro Evropana neuvěřitelné historky, hlavně co se týká zákonů. Navenek liberální, ale v podstatě policejní stát (teda federace). Já bych tam teda žít nechtěl.
    Já taky ne ale někteří to tam hrozně žerou a klidně tu nechaj svoje všechny kamarády
    Směšné zákony a omezení na lidských právech, máme tu větší svobodu jak oni. Píďa ovšem odpoví, že v té jejich geometricky dokonalé kolonii malých domečků se nezamyká barák, velká bezpečnost. Pak se ale může stát, že se někdo probudí a v pokoji mu sedí a čumí na něho zamilovaně sousedka (že píďo), čeká až se probudí, akorát netuší jak dlouho Tohle bych bral jako velkou výhodu demokracie v kolonii MTR
    Naposledy upraveno uživatelem Konďa: 13-10-2014 v 06:33 Důvod: doplnění

Registrace
    Aug 2012

TO Std: páč mi je over 16y a mom do kina semnou nemusí chodit.
    opravená grammar ale "semnou" zůstalo

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Zato naše zákony jsou prostě perfektní. Bordelu na prahu našich dveří máme neurékom ( a přibývá), v korupci na prvním místě, chudý jsme jak kostelní myš, ale místo úklidu budeme kritizovat ty druhý.
    A pokud sem vážení budete dál cpát politiku (a od naší generace to fakt sedí, to vám teda povím), tak to smažu a finito.

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-04-2011, 23:25