Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 410 z 526 PrvníPrvní ... 310360400408409410411412420460510 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 6,136 až 6,150 z 7878

Téma: Diskuse k víkendové filmové hádance

Je tu pořád Avatar uživatele RossiD
    Registrace
    Aug 2008

Ale já nikomu neupírám právo na vkus a už vůbec ne na vlastní názor, jen mi vadí, že se toto vše proměnilo na nezúčastňování se VFH. Vše by bylo jiné pokud odhádám (je jedno ať již dobře či špatně, ale hlavně odhádám) a poté můžeme o kvalitě/nekvalitě daného filmu diskutovat, nikdy jsem nevzdal hádanku jen kvůli nelibosti k jejímu obsahu - to přeci není podstatou hádání, ne? Takto to zde bohužel poslední dobou funguje a odchází tu poté jeden hadač za druhým ....
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

No už to nebudu dál takto rozebírat. Jestli to chcete zavřít, stačí říci. Nikdo nikoho k ničemu nenutí.

Je tu pořád Avatar uživatele puschpull
    Registrace
    Oct 2005

Hádanky by podle mě měly pokračovat. Každý kdo sem chodíval by si mohl sáhnout do svědomí. Hádat se dá i film, který člověk neviděl, dokonce z uhodnutí podle indicií může být větší radost než u filmu notoricky známého. Nevidím nic špatného na tom, že někdo kdo má rád horrory zadá horror a jiný co má rád německé filmy pro hospodyňky zadá takový film. Obecně se tu zadávají velice dobré, zpravidla kvalitní, hodnotné a známé filmy.
    Měli bychom si zase trochu zastrčit naše ega a spíše se snažit, aby tu tento klub s dlouholetou tradicí nezanikl.
    Jsem pro pokračování klubu a prosím místní matadory filmových hádanek o více pokory a tolerance. Děkuji.
    Naposledy upraveno uživatelem puschpull: 09-09-2014 v 07:49

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Pokud to šlo, tak jsem vždycky hádal a dalo to někdy pěknou fušku!
    Bohužel staří mizí a noví nepřibývají. Já když před dvěma lety začínal, tak tu bývalo 10-15 hádajících.
    Naposledy upraveno uživatelem mirekv: 09-09-2014 v 07:18

Je tu pravidelně Avatar uživatele Konďa
    Registrace
    Aug 2012

Já mám zase třeba pauzu, ale důvody sem moc psát nechci, jen naznačím, neb jsem kdysi dostal "pecku", že se jen vymlouvám ... a je to víceméně soukromá věc. Čas by se našel, ale není chuť, když se řeší závažné problémy v rodině...
    Přesně před týdnem jsem skončil v nemocnici místo odchodu do práce sanitkovým Wágnem a další člen rodiny tam musel včera. V zaměstnání jsem byl až dnes.
    Když jsem zadal jednou 12 Angry Men, nebyla pozitiv odezva, pak jsem zadal i film, který už byl. Trochu to odradí. V nejbližší době, až se situace uklidní, se míním zase podílet na VFH. Možná ne furt, ale pravidelně. Každý měl něco poslední dobou, někdo se stěhuje za lepším přes louži, někdo měl generálku auta, další zase něco. Vidím to jako lokální minimum v počtu hádajících a lokální maximum v nas.anosti týchž osob. Ale jako novic jen píši svůj soukromý názor na věc.

Registrace
    Mar 2004

Petr si stěžoval, že byly suplované hodiny.

Je tu pořád Avatar uživatele sirdo
    Registrace
    Aug 2007

mate to tam, hudobnu ukazku som sa snazil volit StDho sposobom...

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

...potlesk! Konečně něco "čitelného". Až uschnu a vystydnu tak půjdu luštit.

P.S. Opravil jsem ti nadpis - měl jsi tam minulé 36. kolo.

Registrace
    Mar 2004

Já se zatím nechytám.

Registrace
    Aug 2007

mirekv: ved ma poznas, s rastucim datumom budu jasnejsie a jasnejsie napovedy...

Je tu pravidelně Avatar uživatele píďa_m
    Registrace
    Dec 2008

člověk tu týden není a vy se tu chováte jak malí kluci..

Miro333: ty příště dávej pozor aby si se při rozkaze: "Do tanku - V tank!" nebouchnul do hlavičky!
    Co blbneš. Už je nás takhle málo a ty jsi odborník na filmy co mě baví.

Je tu pravidelně Avatar uživatele Konďa
    Registrace
    Aug 2012

Já zatím uhádnul jen hudbu

Je tu pravidelně Avatar uživatele píďa_m
    Registrace
    Dec 2008

Citace Původně odesláno od puschpull Zobrazit příspěvek
    Hádanky by podle mě měly pokračovat. Každý kdo sem chodíval by si mohl sáhnout do svědomí. Hádat se dá i film, který člověk neviděl, dokonce z uhodnutí podle indicií může být větší radost než u filmu notoricky známého. Nevidím nic špatného na tom, že někdo kdo má rád horrory zadá horror a jiný co má rád německé filmy pro hospodyňky zadá takový film. Obecně se tu zadávají velice dobré, zpravidla kvalitní, hodnotné a známé filmy.
    Měli bychom si zase trochu zastrčit naše ega a spíše se snažit, aby tu tento klub s dlouholetou tradicí nezanikl.
    Jsem pro pokračování klubu a prosím místní matadory filmových hádanek o více pokory a tolerance. Děkuji.
    Lépe bych to nenapsal. Takže souhlas.

Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od Konďa Zobrazit příspěvek
    Já zatím uhádnul jen hudbu
    presnejsie povedane nazov skupiny. keby si uhadol nazov pesnicky tak do minuty mas nazov filmu...

Registrace
    Aug 2007

mate tam napovedy na sobotu...

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-04-2011, 23:25