Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 360 z 526 PrvníPrvní ... 260310350358359360361362370410460 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 5,386 až 5,400 z 7878

Téma: Diskuse k víkendové filmové hádance

Je tu pořád Avatar uživatele interfernet422
    Registrace
    Apr 2009

Co se děje? Odpovědi mám jak nešikovný stolař v důchodu prstů. :-/
    Standa má asi dnes smůlu, tohle na německých kanálech nedavaji.
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

...to má a navíc zachraňuje data ze 3 ztracených HDD ve středu, takže mašina není UP ani nálada něco hledat...

Registrace
    Apr 2009

Mám jen pocit, nebo skutečně skoro všichni vfh ignorují? Přírůstek za sobotu 0.

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

No jo, všichni jsou buď na zahrádkách nebo píšou dańová přiznáni.

Je tu pořád Avatar uživatele puschpull
    Registrace
    Oct 2005

Nějak se tu přestaly zadávat zajímavé filmy ale zvrhlo se to v hádání stupidních seriálů či naprosto menšinových filmů (imho). Já se tedy vždy na zadání kouknu a pak se rozhodnu zda se budu snažit hádat nebo budu tu hádanku ignorovat.

Registrace
    Apr 2009

A konečné nedělní popostrčení.

Registrace
    Apr 2009

Vyhodnocení na místě.

Je tu pořád Avatar uživatele puschpull
    Registrace
    Oct 2005

A safra, tak to jsem ostuda!! Světáky jsem viděl nejméně 3x. Výborný film.

Registrace
    Mar 2004

Já myslím, že není třeba rezignovat, je to zábava a taky trochu poučení.

Je tu pořád Avatar uživatele RossiD
    Registrace
    Aug 2008

Tak to je tedy účast
    To mne čekají pěkné věci Hádanka bude zřejmě posunuta, čas upřesním, ale jak se tak dívám na toto kolo, ono to bude asi každému šumák

Je tu pravidelně Avatar uživatele robky
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od puschpull Zobrazit příspěvek
    Nějak se tu přestaly zadávat zajímavé filmy ale zvrhlo se to v hádání stupidních seriálů či naprosto menšinových filmů (imho). Já se tedy vždy na zadání kouknu a pak se rozhodnu zda se budu snažit hádat nebo budu tu hádanku ignorovat.
    Ja by som k tomu len dodal, že už to ani nie je hádanie, ale googlenie ...iba na základe pomôcok a bez uja G nedá nikto ani ranu chýba tomu imho dôvtip ....

Registrace
    Mar 2004

Pokud ten film hadač neviděl, tak melodie je mu nanic a s nápovědama bez google nehne. To k hádání přece patří!

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Že jde o Světáky, jsem věděl pár minut po zadání (melodie a hlavně Kristian a Bobo - můj oblíbený herec Líbíček). Ten film patří do zlaté pokladnice našich filmů.
    Jenže já nechci vyhrát, a ty vaše matematické úvahy a propočty, z kterých jde hlava kolem, mě proto říkají jedno = nesoutěž. Já už o tom kdysi tady několikrát psal. nedivte se proto, že soutěží vesměs pořád ti samí

Je tu pravidelně Avatar uživatele Konďa
    Registrace
    Aug 2012

Citace Původně odesláno od mirekv Zobrazit příspěvek
    Pokud ten film hadač neviděl, tak melodie je mu nanic a s nápovědama bez google nehne. To k hádání přece patří!
    Já mám v hádání pauzu, ale věřím, že se časem zase zapojím.
    Jinak dneska na přednášce mého absolventa Michala V. na théma Eagle a zapojení mikrokontroléru byl nejaktivnější Petr. Já jsem se chvilku hlásil a odpovídal, jenže jsem byl "hrubě" utnut, neb byla určena pro studenty a ne pro kantory

---------- Doplněno v 19:59 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 19:56 ----------

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Že jde o Světáky, jsem věděl pár minut po zadání (melodie a hlavně Kristian a Bobo - můj oblíbený herec Líbíček). Ten film patří do zlaté pokladnice našich filmů.
    Jenže já nechci vyhrát, a ty vaše matematické úvahy a propočty, z kterých jde hlava kolem, mě proto říkají jedno = nesoutěž. Já už o tom kdysi tady několikrát psal. nedivte se proto, že soutěží vesměs pořád ti samí
    Nyní se hádali opravdu Světáci? Můj nej film? Já o něm uvažoval při zadávání, ale myslel jsem si, že kterákoli ukázka bude hned jasná... My jsme se na něj koukali několikrát, někteří znají mnoho pasáží nazpaměť.

Je tu pořád Avatar uživatele RossiD
    Registrace
    Aug 2008

No nic, hádanku mám už vymyšlenou a rozhodně si nedělám iluze, že se bude líbit všem (i když by to nebylo rozhodně špatné).Díky přemýšlení nad tím co Vám předhodit jsem mohl opět toto dílko zhlédnout a pobavilo mne stejně jako poprvé.Doufám, že zaseji malé/malinké/malinkaté semínko zvědavosti a všichni příznivci, kritici, fanoušci, prostě Ti které film ještě občas něčím zaujme či zdravě naštve se zúčastní v alespoň přiměřené míře (ne jako v tomto kole).
    Nevěřím, že si člověk nenajde pár minut na vyluštění - notabene o víkendu!Sám mám práce nad hlavu, někdy mi i "břinkne" hlava únavou o klávesnici a přesto se sem k Vám zarputile a rád v pátek vracím.
    Sakra přeci nenecháme tohle vlákno jen tak padnout !

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-04-2011, 23:25