Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 16 z 526 PrvníPrvní ... 614151617182666116516 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 226 až 240 z 7878

Téma: Diskuse k víkendové filmové hádance

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Smeli Zobrazit příspěvek
    JJ koukal jsem, ale neznám, neviděl jsem. Jinak se nám tabulička výsledků pěkně pomíchala...
    Odpovídat lze po přihlášení

jrx jrx je offline
    Je tu občas
    Registrace
    Feb 2009

Zmatenější nápovědy jsem ještě neviděl Nakonec jsem se k tomu Sunshine dohrabal, ale zmínka o získaných oscarech mě zase zmátla, tak jsem raději neodpovídal. Ovšem až po půlnoci jsem zjistil že následující snímek měl získat oscary No nevadí, gratulace Edimu a ostatním uhádnuvším

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    Zmatenější nápovědy jsem ještě neviděl
    tak to si pozri dnesnu hadanku .....

jrx jrx je offline
    Je tu občas
    Registrace
    Feb 2009

Jo jo, už jsem četl. Myslím, že své stanovisko ještě přehodnotím...

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    Jo jo, už jsem četl. Myslím, že své stanovisko ještě přehodnotím...
    No a já už to v horečce četl 3x a vůbec nechápu, co se po mě chce? Takhle zamotaný, to už na to...

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Trochu som vám to upresnil, pokial ste nepochopili, ze poznamka o filmovej dráme toho francúzskeho rezisera je len indicia.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    Trochu som vám to upresnil, pokial ste nepochopili, ze poznamka o filmovej dráme toho francúzskeho rezisera je len indicia.
    Hmm, tak to už opravdu vůbec nevím ani jak se jmenuju. Nestačila by melodie a 1 až 2 jasné nápovědy? Ještě tam snad chybí, jak se jmenuje jeho šofer nebo zahradník. Na to nemám nervy. Úmysl byl hádat film podle melodie a ne podle všemožných i nemožných nepřímých náznaků. Tohle se mi nelíbí a hážu na to b. jako bojkot.

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Myslel som, že táto súťaž je filmová a nie hudobná. Súťažiaci by mali mať prehľad o režiséroch, hercoch a o filmových dejinách všeobecne.

IMHO kto vie hľadať na Google, tak to uhádne, aj keby indície priamo nevedel. Jedna možnosť je ísť/vyhľadávať po indíciách od začiatku a druhá možnosť je ísť od toho herca/speváka, ktorého rodné meno som dal tiež ako indíciu.

Ale budiž ti poľahčujúcou okolnosťou, že máš horúčku.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Myslel som, že táto súťaž je filmová a nie hudobná. Súťažiaci by mali mať prehľad o režiséroch, hercoch a o filmových dejinách všeobecne.

IMHO kto vie hľadať na Google, tak to uhádne, aj keby indície priamo nevedel. Jedna možnosť je ísť/vyhľadávať po indíciách od začiatku a druhá možnosť je ísť od toho herca/speváka, ktorého rodné meno som dal tiež ako indíciu.

Ale budiž ti poľahčujúcou okolnosťou, že máš horúčku.
    O horečku nejde ALE - primárně jde o poznání filmu podle melodie, tak se ten thread jmenuje, to za A) - takže musí být natolik profláklá, aby to každý podle ní/interpreta mohl uhádnout, nebo k ní směřovat nápovědy.

a B) Z těch tvých pěti "indicií" jak je mám ze 1400 vytisknuté, není ani vůbec jasné KOHO se týkají - režiséra, herce nebo zpěvačky z toho filmu. Další už jenom více a více mlží. Nepřímé indicie (typu pomohl někomu k tomu a tomu tehdy...) bych ti z toho nejraději vymázl úplně. To jsou dotazy typu: Zeptej se mě co jsem měl dnes k snídani a budeš vědět na co jsem včera koukal...

Takže Fazit: být tebou bych to stylisticky zjednodušil a zbytečné křoví vypustil.

Ber to tak, že je to tu určeno širšímu obecenstvu celého členstva, ne jen úplným znalcům...

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    .... nebo k ní směřovat nápovědy.
    veď to sa aj stalo ....

kto nepozná melódiu, ten využije indície

BTW opakujem, že kto vie hľadať na Google, ten to vypátra, čomu aj nasvedčuje jedna z odpovedí, kde súťažiaci popisuje postup ako na to prišiel ..... takže možné to je, stačí trochu vedomostí a analytické myslenie pri spracovaní väčšieho množstva súvisiacich informácií.

Na tvoje zdravie

Na doplnenie mám ale jeden návrh.
    Požiadaj KáPa, aby tu vytvoril podobnú súťaž, aké sú na SHW (laborka). Budeš sa o to starať, otázky budú formou mp3. A niet čo riešiť.

Ale nech sa k tomu všetkému vyjadria aj ostatní súťažiaci.
    Naposledy upraveno uživatelem EditorPO: 19-02-2010 v 20:35

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

veď to sa aj stalo ....

kto nepozná melódiu, ten využije indície

BTW opakujem, že kto vie hľadať na Google, ten to vypátra, čomu aj nasvedčuje jedna z odpovedí, kde súťažiaci popisuje postup ako na to prišiel ..... takže možné to je, stačí trochu vedomostí a analytické myslenie pri spracovaní väčšieho množstva súvisiacich informácií.

Na tvoje zdravie

Na doplnenie mám ale jeden návrh.
    Požiadaj KáPa, aby tu vytvoril podobnú súťaž, aké sú na SHW (laborka). Budeš sa o to starať, otázky budú formou mp3. A niet čo riešiť.

Ale nech sa k tomu všetkému vyjadria aj ostatní súťažiaci.
    ee, ani náhodou. Šlo o nápad a ten je jen jeden. System "Laborka" byl zavrhnut. Nechtěl jsem si uvázat na krk další břemeno. Teď pouze sleduji, do jakých extrémů se to dokáže zvrhnout.
    A co se týče toho "množství informací" - jsem zastánce "méně je lépe", když se pak musí přidávat, je vidět hned, že otázka nebyla položena správně. Tentýž účinek má zaplavení jedince spoustou informací nutících k zoufalému hledání jinde místo aby hloubal nad tím co/koho slyší a kde už to slyšel.

Jak jsem už napsal - passé. Jen googlovat něco je ztráta času, když mi to nic a nikoho nepřipomíná. Tedy česky nic neříká. (P.S. Tím nijak nekritizuji obsah - rád poznávám něco co neznám - ale jde mi o způsob podání, tj. PŘESNÉ označení toho, koho se ty nápovědy týkají.) Já to považuji za naprosto zmatečně položenou otázku.

A hlavně by se (tu) měli vyjádřit nesoutěžící = většina. Soutežící mohou jen napsat dobrý/špatný, podle svých schopností.
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 19-02-2010 v 21:44

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Pak je tu ještě také jedna možnost - a sice že ti tam dopíši poznámky moderátora... což bych nerad.

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

ee, ani náhodou. Šlo o nápad a ten je jen jeden. System "Laborka" byl zavrhnut. Nechtěl jsem si uvázat na krk další břemeno. Teď pouze sleduji, do jakých extrémů se to dokáže zvrhnout.
    nemyslim, ze by sa to zvrhlo, skor nabralo na obtiaznosti

A co se týče toho "množství informací" - jsem zastánce "méně je lépe", když se pak musí přidávat, je vidět hned, že otázka nebyla položena správně. Tentýž účinek má zaplavení jedince spoustou informací nutících k zoufalému hledání jinde místo aby hloubal nad tím co/koho slyší a kde už to slyšel.
    Jak jsem už napsal - passé. Jen googlovat něco je ztráta času, když mi to nic a nikoho nepřipomíná. Tedy česky nic neříká. (P.S. Tím nijak nekritizuji obsah - rád poznávám něco co neznám - ale jde mi o způsob podání.)
    otázka bola skôr ťažká ako nesprávne položená - veľa indícií to len uľahčí a pri googlovaní sa toho aspoň veľa dozvieš a naučíš, zároveň ti tieto vedomosti môžu pomôcť v ďalších súťažiach
    hodinu počúvať jednu skladbu a rozmýšlať, že kde som ju počul, to zas nebaví mňa ... a tu ti Google nepomôže

A hlavně by se (tu) měli vyjádřit nesoutěžící = většina.
    nechápem, čo by tu mali povedať nesúťažiaci ... to by dopadlo ako vedľajšie fórum, kde sa niektorí jedinci vyjadrujú ku všetkému, aj keď tomu nerozumejú

Soutežící mohou jen napsat dobrý/špatný, podle svých schopností.
    áno, podľa svojich schopností ... súťaž, kde správne zodpovedia všetci nie je súťaž, možno v škôlke, aby niekto neplakal
    áno, podľa svojich schopností ... keďže si to tento týždeň nedal, tak je to tiež odraz tvojich vedomostí ... ja som v začiatkoch tiež niektoré kolá vynechal a svet sa nezrútil, no taktiež som nezačal hneď kritizovať

a záverom už len toľko, že zatiaľ všetky otázky, ktoré boli podobne "zložité", boli prijaté kladne ... a myslím, že aj tými, čo neuhádli ... je zábavnejšie, keď prvá odpoveď príde až po dvoch hodinách, ako keď vyhrá ten, ktorý to rýchlejšie napíše do SZ

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

nemyslim, ze by sa to zvrhlo, skor nabralo na obtiaznosti

[COLOR="Red"]No Comment! Tohle bylo pro zábavu, ne pro obtížnost. Tady se medaile nedávaj[/COLOR]

otázka bola skôr ťažká ako nesprávne položená - veľa indícií to len uľahčí a pri googlovaní sa toho aspoň veľa dozvieš a naučíš, zároveň ti tieto vedomosti môžu pomôcť v ďalších súťažiach
    hodinu počúvať jednu skladbu a rozmýšlať, že kde som ju počul, to zas nebaví mňa ... a tu ti Google nepomôže

[COLOR="red"]Opakuji, že googlování není účel, jen pomocný ověřovací prostředek.[/COLOR]
    nechápem, čo by tu mali povedať nesúťažiaci ... to by dopadlo ako vedľajšie fórum, kde sa niektorí jedinci vyjadrujú ku všetkému, aj keď tomu nerozumejú

[COLOR="red"]Právě pro ně je určen tento thread, aby se tu dohadovali mezi sebou, co jim co říká nebo neříká.[/COLOR]
    áno, podľa svojich schopností ... súťaž, kde správne zodpovedia všetci nie je súťaž, možno v škôlke, aby niekto neplakal
    áno, podľa svojich schopností ... keďže si to tento týždeň nedal, tak je to tiež odraz tvojich vedomostí ... ja som v začiatkoch tiež niektoré kolá vynechal a svet sa nezrútil, no taktiež som nezačal hneď kritizovať

[COLOR="red"]Tohle je o poučení - proto čím více správných odpovědí = větší úspěch, získaných znalostí. Já si třeba nemyslím, že máme všichni stejný vkus a díváme se na stejné filmy...[/COLOR]
    a záverom už len toľko, že zatiaľ všetky otázky, ktoré boli podobne "zložité", boli prijaté kladne ... a myslím, že aj tými, čo neuhádli ... je zábavnejšie, keď prvá odpoveď príde až po dvoch hodinách, ako keď vyhrá ten, ktorý to rýchlejšie napíše do SZ
    Já tady "nepičujem" jen proto, abych kritizoval něco, co nevím (a že toho není tak 98 % na tomto světě, který se kvůli tomu nezboří), ale aby to bylo FAIR. Když to jinak nezabere, tak to napíšu rovnou červeně do toho tvého dotazu, CO není jasné v tvém vyjadřování.

jrx jrx je offline
    Je tu občas
    Registrace
    Feb 2009

A já si stejně myslím, že jak nejde o život, tak jde o hovno

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-04-2011, 23:25