Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nelze naladit Novu HD!

Bembela (7)|26.7.2009 18:41
Zdravím. Jako dlouholetý zákazník GITALu jsem se nechal přesvědčit k přechodu na SKYLINK, hlavně qůli nabídce HD programů. Jenomže po zakoupení karty jsem zatím nic neaktivoval (2 měsíce zdarma), ostatní programy balíčku MULTI jdou bez problémů, ale nemohu naladit Novu HD, Eurosport HD, Discovery HD.
POdle mě by měly tyto programy být součástí dvouměsíční promo akce, nebo máte někdo jiné zkušenosti?
Poraďte , prosím!
Dík!
JSM1 (52)|26.7.2009 19:07
[quote=Bembela;234335]Zdravím. Jako dlouholetý zákazník GITALu jsem se nechal přesvědčit k přechodu na SKYLINK, hlavně qůli nabídce HD programů. Jenomže po zakoupení karty jsem zatím nic neaktivoval (2 měsíce zdarma), ostatní programy balíčku MULTI jdou bez problémů, ale nemohu naladit Novu HD, Eurosport HD, Discovery HD.
POdle mě by měly tyto programy být součástí dvouměsíční promo akce, nebo máte někdo jiné zkušenosti?
Poraďte , prosím!
Dík![/quote]

Je nutné mít HDTV sat.receiver pro normu DBV-S2.
losos (2977)|26.7.2009 19:10
[quote=Bembela;234335]Zdravím. Jako dlouholetý zákazník GITALu jsem se nechal přesvědčit k přechodu na SKYLINK, hlavně qůli nabídce HD programů. Jenomže po zakoupení karty jsem zatím nic neaktivoval (2 měsíce zdarma), ostatní programy balíčku MULTI jdou bez problémů, ale nemohu naladit Novu HD, Eurosport HD, Discovery HD.
POdle mě by měly tyto programy být součástí dvouměsíční promo akce, nebo máte někdo jiné zkušenosti?
Poraďte , prosím!
Dík![/quote]
Napiš, na jaké frekvenci jsi to ladil a na jaké družici ? Je to JEN na 23,5°E a frekvence je 12.109 H 27.500 a 11.856 V 27.500, podrobnosti jsou zde (musíš mít ovšem i HD přijímač) :
Bembela (7)|26.7.2009 19:32
Mám Fergusona HF 8900 HD, a ladil jsem na ASTRA 23,5°E
12 109 MHz
Horizontál
DVB-S2 / QPSK
27 500 kS/s
9/10
Volé HD programy jdou bez problémů. Jestli to není tím, že karta není zatím zaregistrována? Připadalo mi to zatím zbytečné, neboť všechny programy z balíku MULTI jdou, a registrací příjdu předčasně o příjem Markízy a STV3.
Nemáte někdo zkušenost, jak dlouho neregistrovaná karta funguje?
Pitomec (10211)|26.7.2009 19:37
Pokud je karta bez registrace, tak po určité době po vložení do receiveru automaticky zhasne. A co se týká Markízy a STV3, tak tuším Skylink posílá zápisy i pro tyto programy (je to sice tak-nějak neoficiálně, ale je).
losos (2977)|26.7.2009 19:58
To jsi měl napsat hned, že jsi kartu zatím nezaregistroval...
Zaregistruj ji a vše bude O.K.
A s laděním ovšem registrace nijak nesouvisí - jsou to dvě zcela odlišné záležitosti...