Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zvuk z TV přes domácí kina, zapojení TV + domácí kino (obojí Samsung) přes HDMI + optiku

Rudolf.G (1)|24.7.2009 13:20
Dobrý den, mám problém při zapojení TV a DK (obojí Samsung, PS50A457 + HT-X725), propojeno HDMI + optika. Nejsem schopný dostat zvuk z TV na reproduktory DK. Co se týká nastavení (TV i DK), zkoušel jsem už asi co se dalo, ale pořád se nedaří.... Místo propojení zvuku optikou jsem zkoušel propojit audio z TV do DK i kabelem 2xcinch, ale výsledek stejný. Podařilo se někomu podobný problém vyřešit?

Moc díky,
Ruda.
911 (260)|24.7.2009 15:20
[quote=Rudolf.G;234111]Dobrý den, mám problém při zapojení TV a DK (obojí Samsung, PS50A457 + HT-X725), propojeno HDMI + optika. Nejsem schopný dostat zvuk z TV na reproduktory DK. Co se týká nastavení (TV i DK), zkoušel jsem už asi co se dalo, ale pořád se nedaří.... Místo propojení zvuku optikou jsem zkoušel propojit audio z TV do DK i kabelem 2xcinch, ale výsledek stejný. Podařilo se někomu podobný problém vyřešit?

Moc díky,
Ruda.[/quote]

Mělo by to jít,to znamená výstup z TV ,třeba 2x cinch do vstupu DK do AUX a pak přepnout vstup na DK na aux,pokud jsou tyto přístroje tímto vybaveny.Pokud je standartně připojeno DK hdmi kabelem většinou jde pustit pouze DVD ,ale ne zvuk z TV.
|Mio| (350)|25.7.2009 15:25
V nastaveni TV musis mit prepnutou volbu reproduktoru v nastaveni zvuku na Ext. reproduktor, jinak ma TV optiku i audio vystup vypnuty !!!